wmaraci reklam
lidertakipci

Hostinger Sana Söyleyecek Birşey Bulamıyorum

89 Mesajlar 11.666 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fullvizyon fullvizyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 57 / E
  • Meslek Bilişim - Kurumsal Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 56 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
Free hosting'de cpu izni % ?

Hostinger TR adlı üyeden alıntı

Maalesef kimi zamanlar yoğunluk olabiliyor. Bu zamanlardaki gecikme için özür dileriz.

SALE40 - %40 İndirim Kuponu

Yardım - Ekibimiz - Hizmet Şartları

Sektörde Çeyrek Yüzyıla 10 Yıl Kaldı ; Fullvizyon.Net
wmaraci
reklam

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Ucuz etin yahnisi yenmez misali ücretsiz hosting'lerde harikalar beklemek zaten olmaz. Ancak fiyat olarak pek ilgimi çekmedi değil herşey limitsiz deniliyor ancak bedava olan hostinginiz de dahi bu sorunlar var ise ki en çok kullanıcı bedava kullanıyordur diğerleri ne kadar sağlıklı ?

sosyaloyuncu sosyaloyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci,Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 13 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Hostinger'i ne kullandım ne tavsiye ederim, yani hiç işim olmadı ama şunu merak ediyorum; bedava hosting'den ne bekliyorsunuz? Eğer ücretli kadar kaliteli olsa o zaman biz niye hosting'e para yatırıyoruz?

Ücretsiz hostingin mantığı bellidir hostinger veya başka ücretsiz verenler onların sunucularını deneyebilmeniz için bu hizmeti verirler yoksa projelerinizi/sitelerinizi host edin diye vermezler. Açarsın ücretsiz baktın sunucu hızlı sorunsuz senin sistemini çalıştırıyor, taşınmaya karar verdin, ödersin parasını alırsın olması gereken hizmeti. Ama biz napıyoruz gerekli gereksiz tüm sitelerimizi ücretsiz hostingde çalıştırmaya çalışıyoruz, olmayıncada üstüne şikayet ediyoruz sonra ücretsiz hosting verenler türkiye,hindistan gibi ülkeleri engelliyorlar :)

Coder on the Road | https://twitter.com/coderontheroad

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

fullvizyon adlı üyeden alıntı

Free hosting'de cpu izni % ?

Ücretsiz hesaplar 1 dakikada sistem kaynaklarının en fazla %10'unu; ücretli hesaplar ise 5 dakikada en fazla %25'ini kullanabilir.

berbaran adlı üyeden alıntı

Ucuz etin yahnisi yenmez misali ücretsiz hosting'lerde harikalar beklemek zaten olmaz. Ancak fiyat olarak pek ilgimi çekmedi değil herşey limitsiz deniliyor ancak bedava olan hostinginiz de dahi bu sorunlar var ise ki en çok kullanıcı bedava kullanıyordur diğerleri ne kadar sağlıklı ?

Ücretsiz, Premium ve Business plan kullanıcıları arasındaki tek ortak nokta kontrol panelidir. Tüm planlar ayrı sunucularda barındırıldığı için zaten birbirlerinden yalıtılmış durumdadır.

SALE40 - %40 İndirim Kuponu

Yardım - Ekibimiz - Hizmet Şartları

wmaraci
wmaraci

ofarukcaki ofarukcaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 32 / 40
  • Ticaret 7, (%86)
Ben zamanında premium planını kullandım da ne oldu? Hayatımda gördüğüm en lanet firma, en başında telefonla destekleri yok zaten, livechat vs. yi geçtim. Israrla istememe rağmen tel. Numarası vermediler. Destek fişlerime 1-2 gün sonra cevap veriyorlardı. Sonuç olarak hesabım banlanıp dosyalarıma el koydular. Forum sitemde 2.000 in üzerinde konu kaybettiğim için sitemi terketmek durumunda kaldım bkz: minecraftsunucular.net . Sonuç olarak dosyalarıma hiçbir şekilde ulaşamadım. İnternette arama yapmanız durumunda 40+ sitede hostinger sahtekarlığı adıyla konum bulunmakta ve 1 adet video çektim, hostinger düşünen varsa mutlaka bir göz atsın derim. Hatta video altındaki yorumlar faydalı olacaktır : http://www.youtube.com/watch?v=R9sLWoK52xQ
cybermario

kişi bu mesajı beğendi.

Legoo Legoo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 9, (%89)
FTP erişiminiz varsa domainede siteye baglanıyosa siteye shell atın dosyalarını öyle çektirin, oda mı olmuyo ? mysql bilgilerinizi mysql uzak baglantı programları ile baglanarak alabilirsiniz FTP'den de dosyaları alabilirsiniz. Oda mı olmadı :D Nediyim artık.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

ofarukcaki adlı üyeden alıntı

Ben zamanında premium planını kullandım da ne oldu? Hayatımda gördüğüm en lanet firma, en başında telefonla destekleri yok zaten, livechat vs. yi geçtim. Israrla istememe rağmen tel. Numarası vermediler. Destek fişlerime 1-2 gün sonra cevap veriyorlardı. Sonuç olarak hesabım banlanıp dosyalarıma el koydular. Forum sitemde 2.000 in üzerinde konu kaybettiğim için sitemi terketmek durumunda kaldım bkz: minecraftsunucular.net . Sonuç olarak dosyalarıma hiçbir şekilde ulaşamadım. İnternette arama yapmanız durumunda 40+ sitede hostinger sahtekarlığı adıyla konum bulunmakta ve 1 adet video çektim, hostinger düşünen varsa mutlaka bir göz atsın derim. Hatta video altındaki yorumlar faydalı olacaktır : http://www.youtube.com/watch?v=R9sLWoK52xQ

Siteleriniz kayıt olurken kabul ettiğiniz hizmet şartlarımıza aykırı olduğunda askıya alınır. Hizmet şartlarımızdaki en önemli kurallar ihlal edildiğinde yeni bir site oluşturulup yedeklerle tekrar aynı sitenin kurulmasını önlemek için sitenin yedeklerini tedarik etmeyebiliyoruz.

Sitelerinizin hizmet şartlarımıza uygun olduğundan emin olmalısınız.

Ramazan Ramazan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 238 / 52
  • Ticaret 12, (%100)
kesinlikle bende tavsiye etmiyorum. forumda arada bir süpperer bi badava hosting buldum deyip konu açanları görüyorum keşke forumda arama yapıp fikir sahibi olsalar

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

bonzai34 adlı üyeden alıntı

kesinlikle bende tavsiye etmiyorum. forumda arada bir süpperer bi badava hosting buldum deyip konu açanları görüyorum keşke forumda arama yapıp fikir sahibi olsalar

Lütfen karşılaştığınız problemden bahseder misiniz? Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ramazan Ramazan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 238 / 52
  • Ticaret 12, (%100)
benim şuanda bi sorunum yok başka hosting kullanıyorum. daha önce iki kere hostum silindi. kimse girmediği içinmiş. halbuki site ile uğraşan ayrı ayrı 3 kişiydik ve hatta site fazla ziyaretçiden dolayı kapanıyordu. neyse benim şuanda bi sorunum yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al