wmaraci reklam

Deep web de onion uzantılı host açma

18 Mesajlar 2.645 Okunma
wmaraci reklam

sifreler sifreler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 12 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
İstersen bir girip dene.Sakıncası varmıymış yokmuymuş o zaman anlarsın.Deep web ve dark webe erişim için bir seviyeye kadar tor browser kullanman gerekiyor.Tor browser kullanmak yasak değil.Fakat oralarda illegal faaliyetlere iştirak edersen işte ozaman iş değişir.Ki şöyle birşey var:Tor browserın işleyişini biliyor musun bilmiyorum.Tor browser kullanırken tüm tor browser kullanıcıları birbirlerinin ip adreslerini kullanırlar.Yani tor browser seni başkasının ipsine yönlendirirken,başkasınıda senin ipne yönlendirerek işlem yapar.Sen tor browserda işlem yaptığın süre boyunca senin ipne yönlendirilen kullanıcılardan birisi eğer illegal bir faaliyete karışırsa , senin ipin üzerinden bağlanmış olduğu için sende suça bulaşmış olursun.

wmaraci
reklam

byhalo byhalo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

Seoneo adlı üyeden alıntı

Sorun değil hocam, ilginiz için teşekkür ederim.

Rica ederim hocam. Yardımcı olabilmek isterdim. İyi forumlar.

http://halitulu.com/

TuncerDemir TuncerDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Front-end developer
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 18 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Sakıncası vardır, eğer gizli belgeler vs vs paylaşıcaksan her türlü bulurlar. Zaten büyük ihtimalle artık Deepweb'in arkasında ABD var eski DeepWeb kalmadı.

Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi yenileyin.
― T. Peters

submarin submarin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Arkdaşın dediği gibi tor browser ile erişim olduğu derin internet alemi.Tavsiye edilmez.

wmaraci
wmaraci

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,
Her hangi bir sakıncası yoktur..
Deepweb internetin görünmeyen yüzü ve bu yüzde herkes zaten görünmezdir. Kendi kendini ele vermediğin sürece üstte yakalanma olayından bahsetmişler böyle bir şey pek mümkün değildir.
Eğer ki yakalanılsaydı mafya kiralama, uyuşturcu satışı gibi dahada büyük pislikleri yapan insanlar yakalanırlardı ki deepweb kullanan biri bu kişiler ile rahat rahat sohbet edebiliyorken yakalanamıyorlar (kendi kendini ele vermediği sürece)..
Belki tamamen gizli olamazsın ama akıllıysan gizlenmen mümkündür.
Tabi son olarakta illegal işlere giriceksen girmemeni öneririm.

Düzenleme:
erdalgozum ün bir alt yorumda dediği gibi "Bu tıpkı sıfır direksiyon eğimi almış ehliyetsiz bir şoför adayının boş bir araba bulup direksiyona geçerek kontağı çalıştırması gibi bir durumdur."
Bilmeden bu işlere atılmanızın sonucu felaket ile de sonuçlanabilir..

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Seoneo kardeşim tehlikeli işlere girişmemeni tavsiye ediyorum. Elbette şu anki bilgilerinle .onion uzantılı bir web sitesini yayına sokup çalıştırmam mümkün değil. Yinede sağdan soldan bilgi kırıntıları ile böyle bir şeye girişmek istiyorsan hiç aklından dahi geçmeyen sıkıntılarla karşılaşabileceğini bilmeni istiyorum. Bu tıpkı sıfır direksiyon eğimi almış ehliyetsiz bir şoför adayının boş bir araba bulup direksiyona geçerek kontağı çalıştırması gibi bir durumdur.

Profesyonel SEO Uzmanı

BT1 BT1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad 1** 1**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 1 / 111
  • Ticaret 61, (%100)

erdalgozum adlı üyeden alıntı

BerkayTosun kardeşim tehlikeli işlere girişmemeni tavsiye ediyorum. Elbette şu anki bilgilerinle .onion uzantılı bir web sitesini yayına sokup çalıştırmam mümkün değil. Yinede sağdan soldan bilgi kırıntıları ile böyle bir şeye girişmek istiyorsan hiç aklından dahi geçmeyen sıkıntılarla karşılaşabileceğini bilmeni istiyorum. Bu tıpkı sıfır direksiyon eğimi almış ehliyetsiz bir şoför adayının boş bir araba bulup direksiyona geçerek kontağı çalıştırması gibi bir durumdur.

Yanlış şahsı etiketlemişsiniz galiba hocam konuyu açan ben değilim. :) Yoksa ben neyin ne olduğu gayet iyi biliyorum.
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Düzeldi Berkay :)

Profesyonel SEO Uzmanı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al