wmaraci reklam
lidertakipci

Social Networks Auto Poster Eklenti Sorunu

3 Mesajlar 661 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

omrumtolga omrumtolga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı / Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun bir arayış sonunda facebook'da istediğim gibi içerik paylaşan bir eklenti buldum. Fakat eklentide şöyle bir durum var eklentinin paylaştığı içerikleri sadece ama sadece facebook'daki sayfa yöneticileri görebiliyor başka da kimse göremiyor (Sayfayı takip etse dahi). Bunu nasıl çözebilirim veya başka bir eklenti önerir misiniz bu şekilde paylaşım yapan.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Teknoloji ve Otomobil Editörü
wmaraci
reklam

ececan ececan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek hesap kullanılmayacaktır. lütf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
Teşekkürler fakat eklentiye gerek duymuyorum bunlar için. Blogger'da dahi kullanabileceğiniz, if-else-ok modunda çalışan bir servis de var. (ifttt servisi gibi) Onun haricinde twitterfeed gibi siteler de ücretsiz olarak rss ile paylaşım yapabilmektedir.

Böylece sitelerinize yük bindirmemiş olursunuz. Ayrıca ifttt'nin paylaşım detaylandırması çok zevkli ve güzeldir. Birçok başka servisi de bulunmakta ve ücretsiz. ;)
omrumtolga

kişi bu mesajı beğendi.

By ZeNGiN By ZeNGiN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Satış/Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba hocam aynı eklentiyi bende kullanıyorum ama sayfayı takip etsede takip etmesede herkes görebiliyor benim paylaşımlarımı.
bir iki nokta var onları deneyelim olmadı ayarlarımın resmini çekip sana atarım. wordpress de kullanıcı biyografi bölümünde kendi facebook bilgilerin varsa onu kaldır. diğer türlü facebooka her yeni mesajı senin profilin üzerinden gönderiyor ve sadece senin facebook arkadaşarın görebiliyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al