wmaraci reklam
lidertakipci

Yardımınız Lazım

48 Mesajlar 7.220 Okunma
wmaraci reklam

vipmarka vipmarka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Allah yar ve yardımcın olsun hocam . Benzer sorunları zamanında yaşadım dahada kötülerini yaşadım o yüzden çok çok iyi anlıyorum .

ek olarak : eğer ilgilenirsen ufak çaplı bir projem var zaman sorunumuz yok o yüzden hem ufak ufak onu yapabiliriz birlikte hemde sana bir şekilde destek olmuş olurum gönül çok çok destek olmayı ister ama bu aralar bende borç harç içindeyim ama yinede elimden geldiğinde birşeyler yapmak isterim . uzun uzuna yazdım kusura bakmayın .

wmaraci
reklam

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Sizli bizli konuşmayı pek sevmem, kanser hastası anne ve babanın oğluyum ayrıca birkaç kez kanser teşhisine yardımcı olan bir diş hekimiyim. Herşeyden önce geçmiş olsun. Senin gibi üniversitedeyken ben de hemen hemen aynı şeyleri yaşamıştım okula hastaneden gidip hastaneye geri dönüyordum.

Neyse fazla uzatmayayım. Şimdi bizim bir tatil tanıtım sitesi işimiz var. Bunun için wordpress temamızı aldık, tema kurulup içerikleri hazırlanacak. Ayrıca seo vesaire eklentileri var. Eğer yapabilirim dersen bana skype adresini göndermen yeterli. Hastanede olduğum için gece nete girebileceğim. Detaylı konuşuruz, diğer yandan ihtiyacın olan meblağlar konusunda da oturup birşeyler ayarlamaya çalışırız elimizden artık 3 5 ne geliyorsa.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Öncelikle geçmiş olsun.
Konuyu geç görme fırsatına eriştim. Ayrıca yönetim sabitlediği için inandım ve elimden geldiğince yardımda bulundum. Kimsenin yaptığı yardımı açıklamasını istemiyorum ama forumdan hayatını kazanan kişiler var. Bu kişiler de biraz destek olmalı. Oldularsa allah razı olsun diyelim.

melih06 melih06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam büyük geçmiş olsun. Hepimiz ekmek parası için buradayız. Ancak sağlık başka bir sorun. Umarım acil şifalar annen ve tüm hastalara gelir. PP da 10 vardı attım. dediğimiz gibi herkes 10-20 atsak sorun çözülür bence de... Annenin ellerinden öpüyorum. Moralini yüksek tutsun. Ve iyileşince bizimle paylaş. İyi haberlerini bekliyoruz. Başka bir şeyler yapabilir miyiz araştıracağım. Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim. İçimizi acıttın, insalık yerimize dokundun akşam akşam :(
WebSiteHizmetleri

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Ufakta olsa banka hesabınıza eft yaptım. Babasız olmanın ve annenizin durumunu en iyi ben anlarım herhalde forumda. Resmen aynı kaderi paylaşıyoruz. Allah'ıma bin şükür biz atlattık. Darısı sizin başınıza inşallah. Rabbim acil şifalar versin, çok geçmiş olsun.
steel WebSiteHizmetleri caneraltinel

kişi bu mesajı beğendi.

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
Geçmiş olsun ins kısa sürede her şey yoluna girer . Bu kadar duyarlı arkadaslar olduğu için çok sanliyiz . Benim teyzem bu hastalığa yakalandı ve inandı başardı. Ins annenizde atlatacaktir.

gazolin gazolin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / K
  • Meslek serbest
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 11, (%91)
Büyük geçmiş olsun. Yarın hesabınıza bakarsınız.

steel steel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ne yaptığı belli değil
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 961 / 70
  • Ticaret 12, (%92)
Allah yardımcın olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al