lostyazilim

3 bin tl param var yardımcı olun

57 Mesajlar 8.454 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
oyun ve laptop kelimeleri aynı cümle içinde bile uyumlu değil:)
EkipNetwork Klzmoon

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
reklam

HasimShn HasimShn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Dolar almış başını gitmiş şuan laptop alman çok aceleci ve saçma olur. 2.70 olan dolar kuruyla 3 TL olan kur arasında çok fark olur biraz bekleyin seçimden sonra düşer 2000 liralık laptop şuan 2600-2800 civarında.

http://sadecebenimleuyu.tumblr.com

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)

HasimShn adlı üyeden alıntı

Dolar almış başını gitmiş şuan laptop alman çok aceleci ve saçma olur. 2.70 olan dolar kuruyla 3 TL olan kur arasında çok fark olur biraz bekleyin seçimden sonra düşer 2000 liralık laptop şuan 2600-2800 civarında.

teşekkür ederim bekliyeceğiz artık.

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Bir ekonomi öğrencisi olarak söylüyorum: Dolar seçimlerden sonra daha da yükselecek. O yüzden beklemek ister misiniz bilmem ama 3k ile şu an da güzel bir bilgisayar alabilirsiniz. Tavsiyem intel işlemciden vaz geçtiğiniz zaman çok çok daha güzel özellikli bir amd işlemcili bilgisayar alabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

erekaone adlı üyeden alıntı

Bir ekonomi öğrencisi olarak söylüyorum: Dolar seçimlerden sonra daha da yükselecek. O yüzden beklemek ister misiniz bilmem ama 3k ile şu an da güzel bir bilgisayar alabilirsiniz. Tavsiyem intel işlemciden vaz geçtiğiniz zaman çok çok daha güzel özellikli bir amd işlemcili bilgisayar alabilirsiniz.

İntelden vazgeçip amd almak mı? Ekonomi öğrencisi ekonomiyle ilgilenmeli amd alınmaz.

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

HasimShn adlı üyeden alıntı

İntelden vazgeçip amd almak mı? Ekonomi öğrencisi ekonomiyle ilgilenmeli amd alınmaz.

Kusura bakma sana sormadan yazdım bir hata ettim.
Neyse ben yine sana sormadan yazacam ama: AMD alınır bal gibi de alınır bırakın artık bu amd yaramaz triplerini. Diye diye intele boş yere para veriyoruz. Bu gün dünyanın en iyi işlemcilerini üreten firma amd dir. Eğer bir kasa topluyorsanız yapacağınız ilk iş amd bir işlemci ve ona uyumlu parçalar almaktır. Peki kasalar için bu kadar güzel işlemciler üreten amd laptoplar için neden üretmesin. Elimde 3 adet bilgisayar var bunların 2 si amd bir intel ve neredeyse hiç bir farkları yok. A serisi amd ler bana kalırsa i serisi intelleri geçer hatta. İntel her test de birinci diye gidip o kadar para bayılmaya gerek yok. Sradan bir bilgisayar kullanıcısı için bence amd hem uygun hem kaliteli.
İntel kötü mü değil ama o kadar parayı sırf intel diye harcamak bana mantıksız geliyor.
Ekonomi dışında bir şeyle de ilgilendim bu arada kusura bakmayın lafınıza laf ettik ama...

• Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

erekaone adlı üyeden alıntı

Kusura bakma sana sormadan yazdım bir hata ettim.
Neyse ben yine sana sormadan yazacam ama: AMD alınır bal gibi de alınır bırakın artık bu amd yaramaz triplerini. Diye diye intele boş yere para veriyoruz. Bu gün dünyanın en iyi işlemcilerini üreten firma amd dir. Eğer bir kasa topluyorsanız yapacağınız ilk iş amd bir işlemci ve ona uyumlu parçalar almaktır. Peki kasalar için bu kadar güzel işlemciler üreten amd laptoplar için neden üretmesin. Elimde 3 adet bilgisayar var bunların 2 si amd bir intel ve neredeyse hiç bir farkları yok. A serisi amd ler bana kalırsa i serisi intelleri geçer hatta. İntel her test de birinci diye gidip o kadar para bayılmaya gerek yok. Sradan bir bilgisayar kullanıcısı için bence amd hem uygun hem kaliteli.
İntel kötü mü değil ama o kadar parayı sırf intel diye harcamak bana mantıksız geliyor.
Ekonomi dışında bir şeyle de ilgilendim bu arada kusura bakmayın lafınıza laf ettik ama...

Yapma gözünü seveyim.

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Dolar bu kadar yüksekken elektronik ürün almak sıkıntı. Düşer mi dersen, düşmez. O yüzden beklemekte birşeyi degiştirmeyecektir. Laptop almayı kimseye önermiyorum ama ihtiyacın varsa PC geçince 1 tane önereceğim

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Niye laptop? Yani aynı özelleikleri yarı fiyatına toplayabilecek iken, masaüstü diz kendine, bir tane de çok lazımsa idareten ikinci el veya ortalama bir laptop al, aynı fiyata gelsin; o da gerçekten lazımsa, benim mantığım bu. Ben olsam basardım tüm parayı kasaya..

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
Hocam tam 3 bin tl ye monster abra a7 versiyonları var fiyata göre gayet güzel laptoplar.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al