wmaraci reklam
lidertakipci

tema yardım

3 Mesajlar 701 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
arkadaslar zamaninda ben bir tema almıstım bundan uzun bir süre önce temanın artık modası gecti birazda isi kavradığımı düsünüyorum temada değisiklik yapmak istiyorum ama yapamiyorum tema lisanslı olduğu icin durmadan hata veriyor ne yapmam lazım tema sahibinede ulasamiyorum :) yok adam kayıplarda sitesi filan kapalı bi yardım eli uzatın :)

wmaraci
reklam

deviL deviL Paylaşmak Güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Footer, functions, header vb. gibi dosyalar şifrelidir. Eval gzinflate str_rot13 base64_decode şekillerinde şifrelendirmeler vardır. Kırılması gerekir malesef forumda bu tarz işlemler yasak oldugu için yardım alacagını zannetmem.

Wmaraci forumunda bir sürü güzel ve hoş ücretsiz veya cüzi miktarlarda satılan temalar var. Boşuna uğrama derim ben.

Kolay gelsin

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
:) bugüne kadar wordpress temalarinin neredeyse ücretsiz olanların hepsini kullanmısımdır benim amacım temanın versiyonunu gelistirmek cok hosuma gidiyor tema ama tema yapımcısı kayıp onu bi bulsam bende kırmak istemiyorum aslına bakarsanız emeğe saygısızlık olmasın diyorum arkadası bulsam heralde bıraktı bu isleri 3 sene oldu temayı alalı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al