wmaraci reklam

film sitesinde adsense

15 Mesajlar 2.161 Okunma
smmexpress

CoderBY CoderBY www.mistikfrm.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 1, (%100)

Tonguç adlı üyeden alıntı

Fragmanın amacı tanıtım kimse dizisini filmini tanıtıyorsun diye seni telif hakkı için google'a şikayet etmez Google'da fragman yayınlıyorsun diye banlamaz. Bunun onlarca örneği mevcut ki fragman yayınlayan sitelerimle bir çok kez adsense onayı dahi aldım. Sonuçta fragman ne kadar fazla kişiye ulaşıyorsa bu yapımcı için o kadar iyi güzel mübarek bir durumdur. Siz bu kanıya nasıl vardınız hocam :) .

Google banlamıyor adaene banlıyor dedim öyle yazılar çok geçti fragmanı tanıtarak aydınlatığın için teşekkürlerimizi sunuyoruz

www.mistikfrm.com
wmaraci
reklam

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)

CoderBY adlı üyeden alıntı

Google banlamıyor adaene banlıyor dedim öyle yazılar çok geçti fragmanı tanıtarak aydınlatığın için teşekkürlerimizi sunuyoruz

Forumda polemiğe girmek gibi bir adetim yok hocam. Google banlaması - adsense banlaması en azından bu başlığa girmiş kişiler için aynı şeyi ifade ediyor diye düşünüyorum. Mesajıma cevap verdiğiniz için tecrübelerimi paylaştım. Banlıyor gibi kesin bir ifade kullandınız, bu forumda bir çok kişi fragmandan çok güzel adsense kazancı elde ediyor biliyorum. Sizinde güzel bir açıklama yapmanızı beklerdim neden banlıyor?

İyi forumlar.

J1DOJ J1DOJ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Yazılım, Geliştirici...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 0 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Çok Değil 1 Ay Sonra Bakarsanız Sitede Adsense Reklamını Göremezsiniz Hatta Siteyi Bile Bulamayabilirsiniz Adsenseden Umudu Kırılıp Kapatabilir... :)

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
Sanırım burada deşifre ettikten sonra şikayet eden mi oldu , adsense yetkilileri mi farketti bilmiyorum ama sitedeki adsense hesabı banlanmış.O halde film sitesinde adsense kesinlikle yasak, tecrübeyle görmüş olduk :)))

wmaraci
wmaraci

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Eski adsense hesabı olduğu için eklemiş olabilir.Muhtemelen farkedildiğinde banlanıcaktır ve ücreti ödenmeyecektir.

Ek Olarak: Fragman siteleri için adsense serbesttir,onuda buradan belirtmek isterim.Fragman sitelerimde 5-6 yıldır adsense reklamları kullanıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al