İnternet bağlatamıyorum!

7 Mesajlar 1.434 Okunma
smmexpress

BlackFeel57 BlackFeel57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
Evet çok trajikomik bir olay. Daha önce evimde internet kullanan bir vatandaştım ancak gün geldi iptal ettirmek zorunda kaldım ve kapattırdım. Daha sonra komşudan önce kablo daha sonra ise Wifi yöntemiyle faydalandım. Şimdi geldik işin en güzel kısmına...
Komşum taşındı ve haliyle çevremde başka internet kullanan kimse kalmadı. Ben de dedim ki en iyisi gideyim yeniden başvuru yapayım. Gittim başvuru yapmaya ancak bir de göreyim ki Türk ******* hattımızı kapatırken sanırım tamamen sökmüş bütün hatları... Yani binada artık ankestre kutusu bulunmuyor.
Şimdi Türk *******'a başvuru yaptık ancak en az 2 ayda işleme koyarlar ve 2 ayda da kutunuz bağlatılır deniliyor.
Şimdi bir komşu daha buldum cami hocası o da internetini paylaşmak istemiyor.
Başka komşu yok Wifi ya da kablo çekebileceğim müstakil bir evde yaşıyorum.
Velhasıl Wınn fiyatları felaket pahalı olmakla birlikte 4 GB ya da 7 GB gibi seçeneklerle sunuluyor, hoş çekip çekmeyeceği de belli değil.

Şimdi ne yapacağımı şaşırdım ve evimde internet yok. Türk ******* beklesem en az 5 ay.
Wın pahalı
Komşu yok.
Ben ne yapacağım fikir verin :)

wmaraci
reklam

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Peki senin hattını kapatırken ankastreyi sökmüşlerse, komşun nasıl bağlanıyordu ve sen ondan nasıl faydalanıyordun :S

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
Bina müstakil ve sadece benim hattımı sökmüşler. Komşunun bağlantısında herhangi bir sorun yok. Çok karışık işler pöf

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
TTNet'ten uzak durmak en sağlıklı iş, en iyisi mi Superonline'ye geçin rahatınıza bakın. Onlar ankastre durumlarıyla ilgileniyorlar mı bilmiyorum ama eğer cevap evet ise 2 ay verilen süre Turkcell'de max 1 aya iner

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

TTNet'ten uzak durmak en sağlıklı iş, en iyisi mi Superonline'ye geçin rahatınıza bakın. Onlar ankastre durumlarıyla ilgileniyorlar mı bilmiyorum ama eğer cevap evet ise 2 ay verilen süre Turkcell'de max 1 aya iner

Onları da aradım onlar Türk ******* ile iletişime geçmeniz ve bağlatmanız gerekli dedi. Nasıl ödül alıyorlar bunlar anlamıyorum, her yer şikayetlerle dolu

dogukanbatal dogukanbatal dribbble.com/dogukanbatal Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek UI Designer & Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 126 / 103
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam cep telefona sınırsız internet al onu wifi olarak dışarı ver telefondan, bilgisayardan da bağlanırsın böylelikle biraz yavaş olur ama idare eder internette nasıl olucağı ile ilgili bilgiler vardı.

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)
Yeni taşındığımız sıfır binada ******* kutusu yoktu ve tam 9 ay sonra kutu takıldı. ******* bu işi taşeron firmalara yaptırıyor. Size tavsiyem sizin sokağa bu alt yapıyı yapacak firmanın telefonunu *******dan alın ve sürekli onları arayarak yardım isteyin. Ben en sonunda bu şekilde kutu taktırmıştım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al