wmaraci reklam

Eşleşen içerik hakkı verilmiş

4 Mesajlar 852 Okunma
smmexpress

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaşlar,
Adsense panelime girdim ve eşleşen içerik onayından geçtiğimden bahsediyordu.Beni şu sayfaya yönlendirdi.https://support.google.com/adsense/answer/6111336?hl=tr&utm_source=aso&utm_medium=link&utm_campaign=ww-ww-et-asfe_

Biraz okudum açılan diğer sayfaları da okudum belirli trafik hacmine ve makalelere sahip sitelere veriliyormuş daa , reklam değilmiş sadece benzer konuları gösteren aynı site içinde dolaşımı arttıran bir sistemmiş.Kullanıp da adsense geliri artan varmı

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
tajipteyim

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Ben denedim. Bir cacık olmadı. Benzer yazılar gibi bir şey koyuyorsun. BGBG ni etkileyebileceği, bunun da TBM yi etkileyebileceği ve bunun ötesinde ziyaretçinin sayfanda daha çok dolaşmasının daha fazla reklam görme ve dolayısıyla daha fazla reklama tıklama, dolayısıyla da daha fazla kazanca sebep olabileceği üzerine bir açıklama yapabilirim özetle.

*** da da takip ediyorum, interneti de kurcaladım, bu zımbırtı ile kazancını arttıran, şöyle iyi, böyle iyi falan diyen birine henüz rastlamadım.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Ben denedim. Bir cacık olmadı. Benzer yazılar gibi bir şey koyuyorsun. BGBG ni etkileyebileceği, bunun da TBM yi etkileyebileceği ve bunun ötesinde ziyaretçinin sayfanda daha çok dolaşmasının daha fazla reklam görme ve dolayısıyla daha fazla reklama tıklama, dolayısıyla da daha fazla kazanca sebep olabileceği üzerine bir açıklama yapabilirim özetle.

*** da da takip ediyorum, interneti de kurcaladım, bu zımbırtı ile kazancını arttıran, şöyle iyi, böyle iyi falan diyen birine henüz rastlamadım.

Bilgilendirmen için teşekkür ederim ozzy. Sitemde zaten 1 giren ziyaretçi ortalama 3.30 sayfa gçsterimi yapıyor.Yani zaten mevcut eklentilerimle ziyaretçiler dolaşıyor sitede.Önce ekledim ancak sitenin kod boyutynu arttırarak site hızını yavaşlattı.Bende o nedenle kaldırdım zaten.
Ozzyfb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al