wmaraci reklam

Çok kararsızım devam etmeli miyim ?

32 Mesajlar 2.564 Okunma
wmaraci reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Berk, seçmiş olduğun sektör aslında aranma hacminin düşük olduğu ve sadece 10 yada 15 terim anlatımla yapılacak şeyler. Sana birşey önermiştim hatırlıyor musun ? Bu siteye vereceğin emeği sana söylediğim yolda harcarsan eğer daha çok kazancın olur. Peki neden vücut geliştirme sitesinden neden kazanilmiyor dersen eğer, önce rakiplerine bakmalisin. Bilmiyorum ama o sektörün günlük hit ortalaması tahminimce 50-100'dur diye düşünüyorum.

Bu 50-100 de kazanç getirmez ki ! Ama iyi bir sektörden başlayacağın proje ziyaretçi potansiyelini daha da çok arttıracaktır.

Örnek veriyorum:
100 hit: 0-0,20 krş anlamında (adsense)
1k hit: 2.00- 5.00 tl anlamında (adsense)
5K hit: 30tl civarı bırakır ( adsense )

Şimdi sen hesap et :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
reklam

TacerWeb TacerWeb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Adsense'den siteniz üzerinde adam gibi para kazanabilmeniz için premiuma sahip olmanız gerekir ve ben sitenizin o kadar hit alabileceğini sanmıyorum.

şu soruyu sormalısınız kendinize siteye içerik girmeden önce;

Bu içerik ile ilgili anahtar kelimeler google da kaç kez aranmakta? ve ben bu kelimelerde ilk üç sırada olabilir miyim?

Eğer yazdığınız yazının verdiği bilgiler/ilgili kelimeler ayda 10.000 ve üstü aranıryosa ve siz her yazınızda ilk sayfaya çıkabiliyorsanız devam edin.

http://vucutgelistirici.net/kilo-alamiyorum-nasil-kilo-alabilirim/

şu yazınızı baz aldım ''nasıl kilo alırım'' kelime öbekleri ortalama 100.000 aranıyor ve siz bu kelimede ilk sayfada görünmüyorsunuz. yani dünyanın en yararlı yazısını yazsanız günler harcasanızda bir önemi kalmıyor.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Hocam bence sitenize vücut geliştirmeyle ilgili ne merak ediliyorsa ne lazımsa tümüyle ayrıntılı bir site yaptıktan sonra bir SEO danışmanıyla anlaşın yavaş yavaş ilk sıralara çıkıp o içerikler den hit alın daha sonrası da reklama tıklama artışı vs.

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
hocam para ön planda ise bu işi yapmayın dışarda çok daha iyi paralar kazanırsınız bu hobidir getiriside zamanla oluyor.

https://discord.gg/S6mByw8
wmaraci
wmaraci

Bellow Bellow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad T** F**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
kesinlikle birakma siteden bir kisinin verim almasi zamana dayali bir konu insanlarin geneli bu ise girdikten sonra yakin bir zamanda birakiyor cunku giren kisi sayisinin azligindan yakiniyor yakin bir zamanda da yuksek hite sahip olanlarda gelirden sikayetci oluyor zaten kisa zamanda hit sahibi olanlarin geneli adense politikalarina ters sitelerdir iyi incelersen onun icin bu işte zaman cok onemli ne kadar siten yıllanırsa okadar duzenli hite ve sayfa degerine sahip olursun dikkat edersen yuksek hit demedim duzenli hit dedim bunu gozden cikarma.

mustiraper mustiraper SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)
Bu tarz sitelerde günlük ziyaretçi sayısı yazdığınız içeriğe bağlı olarak da değişir ama çok fazla getirisi olmaz. Yani bir film izleme sitesi gibi düşünmemek lazım bunu. Sizin sektörünüz ayrı haliyle. Ancak şu da var, belirlenen bazı kelimeler ve yapılan içerik desteği ile hit arttırmak elbette mümkün.

Ben şunu bilir şunu söylerim, ne olursa olsun, ne kadar içerik olarak sağlam makaleler yazılırsa yazılsın siteyi destekleyen başka adresler yoksa yükselmek ve ziyaretçi çekmek çok zordur. Düzenli link çalışmaları ile birlikte güzel ziyaretçiler alabilirsiniz. Zaman+Yatırım+Sabır+Emek ve en önemlisi de Reklam. Bunları yapabiliyorsanız sırtınız yere gelmez. Google sıralamalarında yükselmek için içerik yetmiyor artık.

Kolay gelsin...

MT Reklama
Haskovo

AtagunBaltacioglu AtagunBaltacioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yaşam Koçu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 25 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle bu sporla hobi olarak mı ilgileniyorsunuz ?
Spor salonunda mı çalışıyorsunuz ?
Ne kadar bilginiz var ?
Şahsi fikrim, adsense ile para kazanmak biraz güç. Kazanmak için harcamak ve çok fazla emek vermek gerekli ek olarakta sabır. Sizin yerinizde olsam siteye yazılarımızı yazarım ancak karşılığında para beklemem. Site için değil, yazılar yazarak kendi reklamımı yaparım. Eğer ki bu işte iyisenizi ya da iyi olursanız Özel dersler ayarlayarak siteden kazabileceğiniz miktarlardan çook daha fazlasını kazanabilirsiniz.

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
300 kelime makale ile sizin kategorinizde günlük 3 TL kazanç şu an için zor. Yazmaya hevesliyseniz, yazdıklarınızı makale olarak sağlık ve kategorinizdeki sitelere satın. Günde 3 konu yazsanız 10 TL eder. Birçok webmaster forumunda Adsense sahibi olup da günlük 10 TL bile kazanamayan insan çok.
Ben de bir dönem minimum 500 kelime makalelerin olduğu bir site açtım. Siteyi satış amaçlı yapmıştım ama yazdığım makaleleri tek tek satsaydım, satış fiyatının üstünde gelir elde ederdim. Şu dönem site açmaktansa, mevcut sitelere içerik tedariği yapmak çok daha kazançlı. Özellikle bilgi sahibi olduğunuz bir konuyken.
Hem ödeme için de 1 ay beklemenize gerek yok.
AtagunBaltacioglu

kişi bu mesajı beğendi.

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
hocam bende fitness ve vg ile uğraşıyorum isterseniz yarıdmcı olabilirim

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
hocam para harcamadan para kazanmak çok zor bence bir seo danışmanıyla anlaşın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al