wmaraci reklam

Resimleri Yeniden Gösteririm ?

4 Mesajlar 525 Okunma
wmaraci reklam

delinetci1907 delinetci1907 En azından hayattayız. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,
Şuan sitemde ki tüm resimler imgur'a upload edilmiş durumda ama bir çok ziyaretçi dns değiştirmedikleri için resimleri görüntüleyemiyorlar. 1.500'e yakın resim var. Bu resimleri nasıl yeniden gösteririm ? İlla ki resimlerini hepsini başka bir siteye mi upload etmem lazım ? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

MuhammedBurak MuhammedBurak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 273 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
kendi sitenizi geliştirmek varken imgur'un sitesini geliştirmişsiniz!

Sorduğunuz soru detaylı değil eğer sorun ziyaretçi dns'si ise şehirdeki elektrikler mutlaka bir gün gider ve yeniden gelir bu takılacak bir şey değil.

Yanlış anlamışsam k.b

delinetci1907 delinetci1907 En azından hayattayız. Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 2, (%100)

Muhammed Burak adlı üyeden alıntı

kendi sitenizi geliştirmek varken imgur'un sitesini geliştirmişsiniz!

Sorduğunuz soru detaylı değil eğer sorun ziyaretçi dns'si ise şehirdeki elektrikler mutlaka bir gün gider ve yeniden gelir bu takılacak bir şey değil.

Yanlış anlamışsam k.b

Hocam yanlış anlamışsın heralde. Sitemde çok resim olduğu için hosta yük bindirmemesi açısından bende resimleri imgur'a yüklemiştim. Ama imgur engelli olduğu için resimler görüntülenemiyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu yok mu ? İlla resimleri başka siteye upload mı etmem lazım ?
Şimdiden teşekkürler.

MuhammedBurak MuhammedBurak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 273 / 83
  • Ticaret 0, (%0)

delinetci1907 adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlamışsın heralde. Sitemde çok resim olduğu için hosta yük bindirmemesi açısından bende resimleri imgur'a yüklemiştim. Ama imgur engelli olduğu için resimler görüntülenemiyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu yok mu ? İlla resimleri başka siteye upload mı etmem lazım ?
Şimdiden teşekkürler.

imgur'un sunucusu ile alakalı olduğundan işiniz biraz zor eğer ki imgur sunucu değişse veya düzeltse direk açılır. (Bunuda nereden çıkartım derseniz söyliyeyim aşağıdaki resim imgur'a upluad edilmiş bazen göstermiyor eskiden gösteriyordu şimdi göstermeye biliyor sorun nedir tabiki onlarda sonuçta lightshot ile upload ettim. Sürekli sorun olması sıkıntı mutlaka düzelteceklerini düşünüyorum.)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al