wmaraci reklam
lidertakipci

Samsung S6 Edge Almayı Düşünüyorum

13 Mesajlar 1.189 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Nahutabs Nahutabs #LatINNA Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir cep telefonu alacağım ve Samsung S6 Edge almayı planlamaktayım. Kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz? S6 ile sıkıntı yaşayanlara denk geldim ama edge ile sorun yaşayanlara pek denk gelmedim. Siz ne düşünüyorsunuz?

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Gayet iyi telefon ama çok para geldi bana o paraya daha iyi telefon alınabilir diye düşünüyorum
Sony Z3 ile bir karşılaştırma yapın yada Lg G4 dü yanlış hatırlamıyorsam onunlada bir karşılaştırma yapın

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bir teknoloji mağazasında deneme fırsatım oldu. 5-6 dakika iyice kullandım. Ekran görüntüsü olarak çok gerçekçi bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim. Yüksek DPI'ye ve çözünürlüğe sahip çünkü. Ele oturuşunu da çok iyiydi kanımca. İyice evirdim çevirdim ve iyi bir puan verdim ben.

Başlıca özellikleri de, 4+4 çekirdek, 2600 mAh batarya, 5,1 inç Ekran,557 DPI (çok güzel bir görüntü demek), 2560x1440 çözünürlüklü, 16 ve 5 MP kamera ve bir de doğal olarak Android 5.0

Güzel seçim olacaktır, alabilirsiniz ama şahsen ben o kadar para telefona vermem. Bilgisayar olsa acımam o ayrı :)

• Üyelik 16.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

ntka adlı üyeden alıntı

Gayet iyi telefon ama çok para geldi bana o paraya daha iyi telefon alınabilir diye düşünüyorum
Sony Z3 ile bir karşılaştırma yapın yada Lg G4 dü yanlış hatırlamıyorsam onunlada bir karşılaştırma yapın

Sürekli cihaz değiştiren biri değilim o yüzden iyisini alacağım :p Karşılaştırmalarını yaptım ve S6 Edge, ikisini de katlıyarak daha önde :) Önerin için teşekkürler yinede :)

Ek Olarak:

ovelibudak adlı üyeden alıntı

Hocam bir teknoloji mağazasında deneme fırsatım oldu. 5-6 dakika iyice kullandım. Ekran görüntüsü olarak çok gerçekçi bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim. Yüksek DPI'ye ve çözünürlüğe sahip çünkü. Ele oturuşunu da çok iyiydi kanımca. İyice evirdim çevirdim ve iyi bir puan verdim ben.

Başlıca özellikleri de, 4+4 çekirdek, 2600 mAh batarya, 5,1 inç Ekran,557 DPI (çok güzel bir görüntü demek), 2560x1440 çözünürlüklü, 16 ve 5 MP kamera ve bir de doğal olarak Android 5.0

Güzel seçim olacaktır, alabilirsiniz ama şahsen ben o kadar para telefona vermem. Bilgisayar olsa acımam o ayrı :)

Hem tasarım, hemde donanımsal olarak benimde baya hoşuma gitti :) Görüşün için teşekkürler :)

wmaraci
wmaraci

hgtucel hgtucel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 111 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Bende S6 var. Samsung, eski Samsung değil, gönlün rahat olsun.

www.hgtucel.com - www.neyapilmali.com

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
2600 mAh batarya gücü 5 inç bir telefon için çok yetersiz. Size şöyle bir kıyaslama yaparak yardımcı olayım;

LG G3 kullandım. Oda ortalama 5 - 5,5 inç boyutlarındaydı. Batarya gücü 3,000 mAh kapasitesine sahip olmasına rağmen mobil veri veya wifi açıldığı anda batarya yarım günü zor kurtarıyor. S6 Edge ise 2600 mAh bataryası ile pek uzun ömür gideceğini düşünmüyorum. iPhone'un en büyük sorunu olan batarya problemi virüs gibi diğer telefonlara da yansımış durumda.

Benim özelliklerini kullanabilmem için bir telefonun bataryasına ihtiyacım var. Bataryası gitmeyen telefon dünyanın kusursuz özelliklerine sahip olsa ne fayda, bunu kullanamadıktan sonra? Sony'leri incelemenizi öneriyorum.

Samsung'da oturacağın yeri siz değil priz belirler.

• Üyelik 16.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ahmet adlı üyeden alıntı

2600 mAh batarya gücü 5 inç bir telefon için çok yetersiz. Size şöyle bir kıyaslama yaparak yardımcı olayım;

LG G3 kullandım. Oda ortalama 5 - 5,5 inç boyutlarındaydı. Batarya gücü 3,000 mAh kapasitesine sahip olmasına rağmen mobil veri veya wifi açıldığı anda batarya yarım günü zor kurtarıyor. S6 Edge ise 2600 mAh bataryası ile pek uzun ömür gideceğini düşünmüyorum. iPhone'un en büyük sorunu olan batarya problemi virüs gibi diğer telefonlara da yansımış durumda.

Benim özelliklerini kullanabilmem için bir telefonun bataryasına ihtiyacım var. Bataryası gitmeyen telefon dünyanın kusursuz özelliklerine sahip olsa ne fayda, bunu kullanamadıktan sonra? Sony'leri incelemenizi öneriyorum.

Samsung'da oturacağın yeri siz değil priz belirler.

Düşünceni paylaştığın için teşekkürler, S6 Edge'de hızlı sarj olma özelliği var 15 dakika'da %35 doluyor. Onun dışında taşınabilir sarj pedi var, taşınabilir sarj aleti var.

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
samsung note 3 kullanıcısıyım bundan sonra sony yada lg düsünüyorum bu kadar ram le bile ara sıra dondugu oluyor telefonun

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

• Üyelik 16.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

samsung note 3 kullanıcısıyım bundan sonra sony yada lg düsünüyorum bu kadar ram le bile ara sıra dondugu oluyor telefonun

Ara sıra Sony ve LG markalarında da olur, olmayan yok. Ios işletim sistemi dene birde?

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)
Telefona nakit o kadar verecek parayı bulursam ya Nexus alırım ya da iPhone.
Samsung kullanıp android berbat diyenler çok, bunun bilincinde olup samsung daha berbat diyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al