wmaraci reklam

İncir.com Güvenilir mi E-ticarete Girmek İstiyorum

24 Mesajlar 2.831 Okunma
wmaraci reklam

RasimO RasimO Ads Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 77 / 66
  • Ticaret 26, (%100)

Kanuni adlı üyeden alıntı

Bir sorun teşkil ediyor mu sizce?

Eder hocam cunku resmiyette site sahibi sizsiniz sadece magaza yoneticisi yapabiliyorsunuz site sahibinde ziyade editor gibi

wmaraci
reklam

techvadi techvadi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 118 / 75
  • Ticaret 3, (%67)
hocam bunun yerine bi domain + hosting alip lisansli bi script kurup e-ticaret sitenizi oluştursanız daha güzel olmaz mı :)

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

BikolayAl adlı üyeden alıntı

Eder hocam cunku resmiyette site sahibi sizsiniz sadece magaza yoneticisi yapabiliyorsunuz site sahibinde ziyade editor gibi

:) Bence bir sıkıntı olmaz. Her süpermarketin bir tane müdürü ve her şubesinin bir tane yöneticisi var. Bir zararı var mı? Neyse, konu dağılmasın.

• Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 77 / 66
  • Ticaret 26, (%100)
Bu isin icindeyim zorluk da cektim cunku e ticaret sektoru sadece satis degil depolama muhasebe kargolama kredi karti islemleri bankalat isin arkasin cok buyuk bir operasyon donuyor elbette ufak tefek sikintilar cikacak ama ben halimden cok menunum ve inciri seviyorum.

wmaraci
wmaraci

TacerWeb TacerWeb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
incir güvenilir fakat işe yaramaz bir oluşum. para tuzağı yalnızca. ona vereceğini parayı bir e ticaret danışmanına verin adam akıllı bağımsız sitenizi kurun.

• Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 77 / 66
  • Ticaret 26, (%100)

techvadi adlı üyeden alıntı

hocam bunun yerine bi domain + hosting alip lisansli bi script kurup e-ticaret sitenizi oluştursanız daha güzel olmaz mı :)

Peki hocam mallari nereye koyacagiz ?kargo sirketleriyle nasil anlasacagiz? kucuk bir firmaya iyi fiyatlar verir mi? sanal posu nasil alacagiz?.Kac tane eleman calistaracagiz.?muhaaabe islemlerini kim tutacak nasil sirket olusturacagiz :) misteri hizmetlerini nasil olsturacgiz pek cok problem var.bunlari bana incir sagliyor zaten
Imla hatalari icin kusura bakmayin telefondan yaziyorum.

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 118 / 75
  • Ticaret 3, (%67)

Peki hocam mallari nereye koyacagiz ?kargo sirketleriyle nasil anlasacagiz? kucuk bir firmaya iyi fiyatlar verir mi? sanal posu nasil alacagiz?.Kac tane eleman calistaracagiz.?muhaaabe islemlerini kim tutacak nasil sirket olusturacagiz :) misteri hizmetlerini nasil olsturacgiz pek cok problem var.bunlari bana incir sagliyor zaten
Imla hatalari icin kusura bakmayin telefondan yaziyorum.

kusurluk bi durum yok hocam :) http://stokfirsati.com/ biz bu siteyi kurarken bunları düşündük ama hocam herşey basit sanal posu dosyaalrını atıp bankadan bılgılerı alıp kuruyosun muhasebe sıstemı scriptte var kargo sirketleri için bi kaşe götürmeniz yeterli iyi bir fiyat verirler yani küçük işletmeler içinde çözülmeyecek sorun yok :)
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 77 / 66
  • Ticaret 26, (%100)
Arkadaslar yazdiklarimi yanlis anlamayin size referans olmak icin filan ovmuyorum incir ben cok guzel paalar kazandim ve kazanmayada devam ediyorum.

Ek Olarak:

techvadi adlı üyeden alıntı

kusurluk bi durum yok hocam :) http://stokfirsati.com/ biz bu siteyi kurarken bunları düşündük ama hocam herşey basit sanal posu dosyaalrını atıp bankadan bılgılerı alıp kuruyosun muhasebe sıstemı scriptte var kargo sirketleri için bi kaşe götürmeniz yeterli iyi bir fiyat verirler yani küçük işletmeler içinde çözülmeyecek sorun yok :)

Peki hocam musteri hizmetleri depolama isini nasil yapiyirsinuz.iadelerle kim ilgileniyor.

• Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 118 / 75
  • Ticaret 3, (%67)

Arkadaslar yazdiklarimi yanlis anlamayin size referans olmak icin filan ovmuyorum incir ben cok guzel paalar kazandim ve kazanmayada devam ediyorum.

Ek Olarak:
Peki hocam musteri hizmetleri depolama isini nasil yapiyirsinuz.iadelerle kim ilgileniyor.

ürünlerini sattığımız firmalar zaten bizim müşterilerimiz onlar bize uyygun veriyor biz sitemizde uygun satıyor düşen siparişleri bildiriyoruz kargo gününde yola çıkıyor iadelerle 15 gün içerisinde ilgileniyoruz :)

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
kim girdiyse hep hüsran
etoptas

kişi bu mesajı beğendi.

https://discord.gg/S6mByw8
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al