lostyazilim

.Org.Com

4 Mesajlar 616 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Noktaorg Noktaorg www.noktaorg.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)

Merhaba arkadaşlar, uzun zaman bir blog açmayı düşündüm fakat bir türlü kalkışmadım ilgilenemem uğraşamam diye fakat en sonunda karar verdim. Sıra domain bulmaya geldi, ilgi çekici, akılda kalıcı ne yapsam ne yapsam felan herkes de olan şeyler işte...

En sonunda aklıma garip bir domain ismi geldi sempatik duruyordu ismi ise NOKTAORG.COM bu benim olmalı dedim ve paraya kıyıp aldım ne olursa olsun dedim ilgilenemezsemde blogumun canı sağolsun dedim.

Buraya kadar anlattıktan sonra sizlere ilk sorumu soracağım, cevaplarsanız beni memnun edersiniz,

1. Domain İsmini Nasıl Buldunuz?

Domaini maalesef isim tecsil firmasından aldım domaini almışken hostingide buradan alayım dedim almaz olaydım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum neyse kurulum işlemlerini gerçekleştirdim ve eşimle birlikte yazmaya başladık hedefimiz kişisel blog kelimesinde 1. sayfada olmak hatta 1. sırada şuan 6. sayfadayız az kalmış değil mi? Sanırsam kendimi avutuyorum. Siteyi tamamen özgün olarak içerikler ile süsledik şimdi size 2. sorumu sormak istiyorum,

2. Site nasıl beğendiniz mi ve iş yapar mı?

Son olarak daha fazla uzatmak istemiyorum yeterince vaktinizi aldım sanırsam kusura bakmayın.

3. Sorum ise, Kullanıcı faydasına ne yapıp dağıtsam? Ne gibi şeyler tutar veya ne isterdiniz?

Bu sorularıda cevaplarsanız beni memnun edersiniz. Şimdiden teşekkürler

NOKTAORG.COM

Hiç Bu Kadar Garip Domain Gördünüz mü? Noktaorg.com Girip incelemelisin.
wmaraci
reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Eşinizle birlikte yazmanız iyi olmuş.. Farklılık katmış... Fakat içerik çoğu blogda gördüğümüz şeyler... Bence eş olarak çok iyi şeyler yapabilirsiniz.

Noktaorg Noktaorg www.noktaorg.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Eşinizle birlikte yazmanız iyi olmuş.. Farklılık katmış... Fakat içerik çoğu blogda gördüğümüz şeyler... Bence eş olarak çok iyi şeyler yapabilirsiniz.

Yorum için teşekkürler evet bi sabah farklı seyler yapmalıyız diye konustuk zaten

Hiç Bu Kadar Garip Domain Gördünüz mü? Noktaorg.com Girip incelemelisin.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

Noktaorg adlı üyeden alıntı

Yorum için teşekkürler evet bi sabah farklı seyler yapmalıyız diye konustuk zaten

Güzel bir farklılık katarsanız çok iyi yerlere gelebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al