wmaraci reklam

Aranızda Profösyonel Vücut gelitirmeyle ilgili uğrşaan var mı?

14 Mesajlar 1.219 Okunma
wmaraci reklam

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Steroid genetiğiyle oynanmış büyüme hormonu salgılayan bir madde. %100 zararlı.

Protein tozu ise peynir fabrikalarında yapılan peynirlerin altındaki suların toplanması ve işlenmesiyle oluşan ham maddesi süt olan bir takviye besin.

Kimi zararlı der kimi yararlı der ( ölçüsü ayarlanmadığında su tüketimi az olduğunda karaciğeriniz için zararlıdır ) fakat marketlerde ambalaja girmiş aldığınız cips çikolatalardan yararlı olduğu bana göre kesin.. Tabi iyi markaları güvenilebilir markaları araştırmak lazım.

Kreatin ise kas dokularını yağlardan arındırmak için kullanılan enerji sağlayan bir vitaminal asit.
aeSahin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Emre Emre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** V**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 40 / 35
  • Ticaret 2, (%100)
İllaki toz kullanmak istiyorsanız steroid veya protein tozundan ziyade kaliteli bir gayner kullanmanızı öneririm. ben twinlab kullanıyodum gayet iyiydi. %80 karbonhidrat %20 high protein. ama bıraktım :D

VNOkyanus VNOkyanus Research Analyzer Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Research Analyzer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 64 / 58
  • Ticaret 8, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Protein tozu ise peynir fabrikalarında yapılan peynirlerin altındaki suların toplanması ve işlenmesiyle oluşan ham maddesi süt olan bir takviye besin.

Kimi zararlı der kimi yararlı der ( ölçüsü ayarlanmadığında su tüketimi az olduğunda karaciğeriniz için zararlıdır ) fakat marketlerde ambalaja girmiş aldığınız cips çikolatalardan yararlı olduğu bana göre kesin.. Tabi iyi markaları güvenilebilir markaları araştırmak lazım.

Kreatin ise kas dokularını yağlardan arındırmak için kullanılan enerji sağlayan bir vitaminal asit.

Teşekkür ederim bilgilendirme için :)

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

hocam olayı cok farklı yönlere çekmişsiniz benim soracağım soru başkaydı ondan özelden sormak istedim :D steroid kullanıp seks zararlımıdır diye soracaktım sadece :D

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al