lostyazilim

Warez

16 Mesajlar 2.449 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ArtemisTr ArtemisTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 102 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Clone Script

wmaraci
reklam

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Buradaki hack web hack gibi hack yöntemleri değil. Program hack. Serial gibi. İki kez kullanmış oldum ama olsun.

Program hack diye bir şey ilk defa duydum. Senin bahsettiğin şey crack.

siflali siflali Bize WMA'da TRABZON Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 3 / 26
  • Ticaret 6, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Program hack diye bir şey ilk defa duydum. Senin bahsettiğin şey crack.

Arkadaş sanırım Time Hacking tarzı şeylerden bahsediyor. Programı zamana göre sürekli deneme sürümünü kullanmak için yapılıyor.

http://wmscripti.com

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar bandrolsüz albümler ve mp3 ler warez e giriyormu acaba bana göre girmez ama google bu tür siteme reklam vermemişti :D

wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Ücretli ya da lisanslı olarak dağıtılan herşeyin 'ücretsiz versiyonu' warezdir :)

kişi bu mesajı beğendi.

b3yaz b3yaz WMAracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Warez çeşitleri

Warez yazılımlar, genel olarak aşağıdaki alt kategeorilere ayrılır:
appz – Applications: Tüm bilgisayar işletim sistemi platformlarında çalışan yazılım paketleri için kullanılır. Bu ibare paketleme tipinin orijinal ürün replikasyonun birebir 'iso' imaj kopyası anlamına gelir.
crackz – Cracked applications: Değiştirilmiş bir ya da birkaç uygulama (.exe) dosyası ("crack") ile veya bir ya da birkaç yama dosyası ("patch") ile, bir yazılımın deneme sürümünü, orijinal sürümüne çevirmeye ve/veya kopyalama sistemini kırmaya yarayan programlara verilen isimdir.
gamez – Games: Hem bilgisayar hem de video konsollarındaki oyunlara yoğunlaşır. Günümüzde daha çok ISO imaj dosyaları ve ROM imaj dosyaları için kullanılmaktadır.
moviez – Movies: Korsan filmler için kullanılır. Orijinal film hâlen gösterimdeyken veya gösteriminden önce çeşitli yollarla piyasaya sürülürler.
nocd or no cd – Bir veya birkaç dosyanın değiştirilmesi ile, herhangi bir yazılımın, optik sürücüde CD veya DVD olmadan çalışabilmesini sağlar.
tvripz – Televisions: Televizyon dizilerinin, şovlarının yayınlanır yayınlanmaz, reklamlardan arındırarak, çeşitli görüntü formatlarında piyasaya sürülmesidir.
mp3z – MP3 audio: Albümlerin, şarkıların ve diğer müzik formatlarının MP3 formunda sıkıştırılarak korsan olarak yayınlanmasıdır.
bookz/ebookz/e-bookz – Books: Birebir korsan kopyalarının yanı sıra, tarayıcıdan geçirilip e-kitap haline getirilen, kitap ve dergilerin bulunduğu gruptur.
xxx Adult materyaller bu başlık altında toplanmıştır. Tüm ****ografik film, resim ve bunların değişik paketleme biçimleri bu ad ile anılır.
Alıntıdır.

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al