lostyazilim

Sitem index almıyor acaba bir sorunmu var ?

10 Mesajlar 1.053 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Webino Webino Webino -Web Yazılım & SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 57 / 28
  • Ticaret 3, (%67)
Arkadaşlar ben 4-5 gün önce sitemap ımı google ye yolladım 2 gün önce farkettimki robots.txt (all in one seo eklentisinden dolayı sanırım) google ' nin sitemap ıma ulaşmasını engelliyormuş.şimdi forumdan bir arkadaşın verdiği robots.txt yi yolladım siteme ve şuanda google webmasters ' e girince hiç uyarı çıkmıyor robots.txt ye girincede 0 sorun.fakat nerdeyse 2-3 gündür sitem index almıyor hergün düzenli olarak spama girmeden pingliyorum sitemi + google nin kendi servisinden dizine url ekliyorum dizine eklendi demesine rağmen gönderilen url 99 dizine eklenen 4 hiç değişmiyor google ' deki index sayımda değişmiyor neden böyle acaba ?

User-agent: *
Disallow: /cgi-bin
Disallow: /wp-admin
Disallow: /wp-content/plugins
Disallow: /wp-content/upgrade
Disallow: /wp-content/languages
Allow: /wp-content/uploads

Sitemap: http://S İTEADIMIGİZLEDİM/sitemap.xml

Robots.txt hali bu.

wmaraci
reklam

• Üyelik 07.10.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
bende bikaçgün önce site açtım. fakat google indexlemiyor.

benim robots.txt

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/

Sitemap: http://XXXXXXX/sitemap.xml

bu şekilde.

konuyu takipteyim.

rebellite rebellite illegallabs Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** V**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 6, (%100)
Öncelikle özgün bir kaç makale girin. Ardından webmaster tools ile google gibi getir yapın. Bekleyin ekleyecektir.

orucbeyli orucbeyli www.YeniKomedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek serbes
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
ya bakın şunu açığa kavuşturalım burda sitem index almıyor denince uzman olduklarını sanıp konuya müdahil olan arkadaşlar dedikleri cümle bana göre çok komik google bilmem nesine gir bilmem ne yap siten bi kaç güne indexler HA HA HA yav sadece arama motoru googlemi var bing , yahoo, aşk, yandex, bunlarda zaten ziyaretci vermiyo sen sadece olayı googleye bağlaman nasıl bir anlayış anlamıyorum bir sorun varsa mutlak hepsinde vardır bizim insanımız herşeyi googleye bağlıyor işin kolayıda bu direk google çözümü aradınmı diğerleri nasıl hit göndericek ??

wmaraci
wmaraci

Webino Webino Webino -Web Yazılım & SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 57 / 28
  • Ticaret 3, (%67)

orucbeyli adlı üyeden alıntı

ya bakın şunu açığa kavuşturalım burda sitem index almıyor denince uzman olduklarını sanıp konuya müdahil olan arkadaşlar dedikleri cümle bana göre çok komik google bilmem nesine gir bilmem ne yap siten bi kaç güne indexler HA HA HA yav sadece arama motoru googlemi var bing , yahoo, aşk, yandex, bunlarda zaten ziyaretci vermiyo sen sadece olayı googleye bağlaman nasıl bir anlayış anlamıyorum bir sorun varsa mutlak hepsinde vardır bizim insanımız herşeyi googleye bağlıyor işin kolayıda bu direk google çözümü aradınmı diğerleri nasıl hit göndericek ??

Sorun hepsinde var zaten ama napıyım hepsini benim için önemli olan Google isterse index almasın diğerlerinden sıkıntı olmazki ordan gelecek hit 1-2 :)

Ek Olarak:

rebellite adlı üyeden alıntı

Öncelikle özgün bir kaç makale girin. Ardından webmaster tools ile google gibi getir yapın. Bekleyin ekleyecektir.

Google gibi getir ' den de olmuyor eklenmiyor dizine dizine gönder diyorum eklendi diyor ama gene hala aynı kalıyor

orucbeyli orucbeyli www.YeniKomedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek serbes
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Reacher adlı üyeden alıntı

Sorun hepsinde var zaten ama napıyım hepsini benim için önemli olan Google isterse index almasın diğerlerinden sıkıntı olmazki ordan gelecek hit 1-2 :)

Ek Olarak:

Google gibi getir ' den de olmuyor eklenmiyor dizine dizine gönder diyorum eklendi diyor ama gene hala aynı kalıyor

sen diğerlerinden hit almamışsın sadece google iyi sanıyon bana yandex sadece göndersin google istemem

hayatim53 hayatim53 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek insan tamiri ediyor
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 22 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
site adreslerinizi pm ile gönderin bana bir bakayım

Ek Olarak: hocam siteniz index almaya başlamıştır ve bundan sonra index almaya devam edecektir bir sorun olursa yardımcı olurum yine saygılar

Ek Olarak:

orucbeyli adlı üyeden alıntı

sen diğerlerinden hit almamışsın sadece google iyi sanıyon bana yandex sadece göndersin google istemem

hocam site adresinizi belirtin google index için yardımcı olmak isterim size saygılar

berke73 berke73 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

hayatim53 adlı üyeden alıntı

site adreslerinizi pm ile gönderin bana bir bakayım

Ek Olarak: hocam siteniz index almaya başlamıştır ve bundan sonra index almaya devam edecektir bir sorun olursa yardımcı olurum yine saygılar

Ek Olarak:

hocam site adresinizi belirtin google index için yardımcı olmak isterim size saygılar

sorun neymiş.merak ettim.site nasıl index almaya başladı.Öğrenebilir miyiz?

http://testcozsene.net

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Merhabalar,

Indexleme konusunda eğer talep eder ve isterseniz iç optimizasyon çalışması yaparak sorunsuz bir şekilde blog, web site, paravan, vb gibi sitelere index aldırarak hata oranını sıfır derecesine düşürebiliriz.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
şimdi agalar meclisi bu konuda gecengün acayip arastırma yaptım benim sitemide indexlemiyordu bu google amca sora sora geze geze buldum sil kardeşim o robot.txt yi anadizinden ve yukarta bir arkadaş demiş siteni google gibi getir yap biraz payasımdan sonra google gibi getiri kulan bu arada sitemap in toolsta olsun sen sadece robot.txt yi sil kolay gelsin saygılarımla

işte buu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al