wmaraci reklam

Reklam Sitesi Açmak ?

13 Mesajlar 1.655 Okunma
wmaraci reklam

Uzmann Uzmann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, özel bir script yaptırıp AdMatic tarzı bir site açmak istiyorum . piyasadaki en büyük sorun sorunsuz ödeme ve sorunsuz sayım. Bunların tümünü karşılayacağımı düşünüyorum sizce yapacağım yatırıma değer mi ? birde reklam vereni nerden bulacağım ? tecrübeli arkadaşlar sorularımı yanıtlarsa sevinirim.

wmaraci
reklam

koro71 koro71 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 24 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Eger Yaparsanız İyi Olur Reklam Vererek Belki Bulabilirsiniz Reklam Verecek Elinizde Kuvvetli Siteler Olması Gerek Bence Bende Hep Bunu Soruyorum Bu Siteler Nereden Buluyolar Bu Reklamları

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

koro71 adlı üyeden alıntı

Eger Yaparsanız İyi Olur Reklam Vererek Belki Bulabilirsiniz Reklam Verecek Elinizde Kuvvetli Siteler Olması Gerek Bence Bende Hep Bunu Soruyorum Bu Siteler Nereden Buluyolar Bu Reklamları

Zaten asıl mesele o , site tuttuktan sonra büyük şirketler reklam verir fakat ilk başlarda kimlerden nasıl reklam alacağız asıl sorun bu kâr oranımıda düşük tutmayı planlıyorum.

• Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 24 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Uzmann adlı üyeden alıntı

Zaten asıl mesele o , site tuttuktan sonra büyük şirketler reklam verir fakat ilk başlarda kimlerden nasıl reklam alacağız asıl sorun bu kâr oranımıda düşük tutmayı planlıyorum.

inşallah Birisi Çıkarda Dediginiz İşi Yaparsınız Bende Yayıncı Olurum

wmaraci
wmaraci

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam böyle bişey yaparsanız sadece bu forumdan bile bir sürü yayıncı bulursun yani en azından forumdan birisi olursa bir çok insan daha rahat dener sistemini . Ama asıl olay reklam veren bulmak bunun içinde belli bir süre çapraz reklam gibi bişey yapabilirsin yani reklam alanlar baska sitelerde reklamı yayınlanır falan tabi içeriğe göre veya katagoriye göre falan.
Ama ben yatırım yapcam diyorsanız bi süre cepten yiyerek daha hızlı büyüyebilrsiniz.
koro71

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

orknark adlı üyeden alıntı

Hocam böyle bişey yaparsanız sadece bu forumdan bile bir sürü yayıncı bulursun yani en azından forumdan birisi olursa bir çok insan daha rahat dener sistemini . Ama asıl olay reklam veren bulmak bunun içinde belli bir süre çapraz reklam gibi bişey yapabilirsin yani reklam alanlar baska sitelerde reklamı yayınlanır falan tabi içeriğe göre veya katagoriye göre falan.
Ama ben yatırım yapcam diyorsanız bi süre cepten yiyerek daha hızlı büyüyebilrsiniz.

haklısınız reklam veren sorununu çözdüğüm taktirde girişeceğim projeye açıkcası kendi cebimden çok para harcamam gerekecek ki benim bütçem o kadar da yüksek değil en az 30 bin lira lazım site tutana kadar siteyi idare etmek için

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
yani hani suan wm aracı gibi bi forumun avantajını kullanabilirsiniz bir süre sistem oturana kadar bedava reklam alıcak yeni bloglar websiteleri bile olabilir .. Ama reklam veren asıl sorununuz olucak oda reklam yayıncısı artınca reklam verir 2 ucu boklu değnek aslında illa 2 side olucak :D
Uzmann koro71

kişi bu mesajı beğendi.

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Öncelikle bir şahıs şirketi açman gerek. Vergi altına gireceksin. Detaylarını bilmiyorum ama ruhsat ve gerekli belgeleri aldıktan sonra, tek tek şirketlerin reklam departmanlarıyla iletişime geçeceksin. İkna edeceksin milleti. Yayıncı kısmı kolay zaten.

Ohoooo diyeceksin ama reklamını yapacağın hiç bir şirket belgesiz kayıtsız iş yapmaz. Fatura isterler, güven isterler.
Uzmann koro71

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Kurşun Kalem adlı üyeden alıntı

Öncelikle bir şahıs şirketi açman gerek. Vergi altına gireceksin. Detaylarını bilmiyorum ama ruhsat ve gerekli belgeleri aldıktan sonra, tek tek şirketlerin reklam departmanlarıyla iletişime geçeceksin. İkna edeceksin milleti. Yayıncı kısmı kolay zaten.

Ohoooo diyeceksin ama reklamını yapacağın hiç bir şirket belgesiz kayıtsız iş yapmaz. Fatura isterler, güven isterler.

şirket vergi kısmı kolay orasını site tutulunca hallederim dediğim gibi reklam veren sorunu var hadi kendi sitelerimin reklamını veririm ilk başta fakat bu seferde hem ücret düşük olur hemde yayıncılar çoğalırsa paralarını ödeyemem yukardaki arkadaşında dediği gibi iki ucu boklu değnek

• Üyelik 22.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 24 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Uzmann adlı üyeden alıntı

şirket vergi kısmı kolay orasını site tutulunca hallederim dediğim gibi reklam veren sorunu var hadi kendi sitelerimin reklamını veririm ilk başta fakat bu seferde hem ücret düşük olur hemde yayıncılar çoğalırsa paralarını ödeyemem yukardaki arkadaşında dediği gibi iki ucu boklu değnek

Aynen Hocam Surdan Bi Adam Gibi Birisi Sponsor Olsa İyi Olur Hocam Hatta Foruma Yazarsınız Reklam Diye Almak İsteyen Olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al