wmaraci reklam

Anket : Seçim sonuçlarından memnun musunuz?

102 Mesajlar 13.926 Okunma
wmaraci reklam

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
    • Üyelik 05.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek SEO Danışmanı
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 413
    • Beğeniler 92 / 67
    • Ticaret 46, (%100)
    Oy kullanmak hiçbir şekilde Çare değildir.Seçimlerin hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini biliyorduk.Bu saatten sonra tek kurtuluş halk eliyle yapılan devrim olacaktır.
    Zeus

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

chalap chalap Mühendis Kullanıcı
    • Üyelik 28.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Mühendis
    • Mesajlar 385
    • Beğeniler 60 / 44
    • Ticaret 25, (%100)
    Hayır!

stroncow stroncow WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 03.02.2015
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Elektrik
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad S** Y**
    • Mesajlar 414
    • Beğeniler 186 / 94
    • Ticaret 2, (%100)
    Bilderberg toplantıların da hangi partinin iktidar olacağı ve partilerin kaç milletvekili ile gidileceği kararı alınıyorken; Halk'a yalan piyasa sunulurken, tartışılması gereken hususlar ülkeyi yiyip bitiren ajanları bilip, tanıması gerekiyor. Katillerinize oy verdiniz.
    anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 02.11.2014
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Yazar
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** Ç**
    • Mesajlar 558
    • Beğeniler 55 / 139
    • Ticaret 0, (%0)
    Halkın seçimini kabullenemeyip hala hakaret edenler bir sonraki seçimde de kaybetmeye mahkum olacaklardır. İnsanların seçimlerine her zaman saygı göstermek gerekiyor. Sonuçta bir seçim oldu ve bitti, ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.
    isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
    wmaraci
    wmaraci

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 16.01.2015
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek Turizm
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad F** A**
    • Mesajlar 368
    • Beğeniler 174 / 161
    • Ticaret 23, (%100)

CrimsonKinq adlı üyeden alıntı

Oy kullanmak hiçbir şekilde Çare değildir.Seçimlerin hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini biliyorduk.Bu saatten sonra tek kurtuluş halk eliyle yapılan devrim olacaktır.

Yapında görelim. Lakin tarihe iyi bakın 2015-2016 dayız.1980 - 2000 arası değil güzel genç kardeşim.

Zeus Zeus Güç gizden gelir. Kullanıcı
    • Üyelik 23.08.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Serbest
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad M** S**
    • Mesajlar 670
    • Beğeniler 154 / 157
    • Ticaret 42, (%95)
    Hayır...

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 27.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** T**
    • Mesajlar 162
    • Beğeniler 8 / 34
    • Ticaret 1, (%100)
    Ülkenin yarısı seçti zaten :) Bu soru ancak 18 yaş altına sorulabilir :)

Cubbeliahmetsohbetleri.com
    Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 23.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek grafiker
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad D** O**
    • Mesajlar 1454
    • Beğeniler 254 / 430
    • Ticaret 8, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Biraz aykırı bir fikir olacak ama türkiyenin eyaletlere bölünmesini son derece destekliyorum artık amerika gibi.

Eyaletlere bölündüğünde ne oluyor her eyalet kendi istediği sistem tarafından yönetiliyor. Örneğin new yorkda vergiler %40 a yaklaşırken california da %6 yı geçmiyor.

New York sağcılar tarafından yönetilirken california sol görüşün hakim oldugu daha özgürlükçü bir eyalet olabilir.

Bu şekilde eğitim bakımından yoksun bir kesin diğer kesimi verdiği oy ile etkileyemiyor. Sağcılar arasında ve onların yönetim tarzı ile yaşamak istemeyen bir kişi ülkeyi terk etmek yerine eyalet değiştirerek hayalini kurduğu yönetimin içerisine dahil olabiliyor.

O yüzden eyalet sistemi bence çok gerekli. Kürtler nasıl yönetilmek istiyorlarsa kendi eyaletlerinde solcular nasıl istiyorlarsa kendi eyaletlerinde yaşayabiliyorlar böylelikle.

Ama yine tek ülke oluyor adı türkiye oluyor.

Bu yüzden eyalet sistemini destekliyorum gerçekten. Bağcılar ve sarıgaziden çıkan oyun beni temsil etmesinden sıkıldım artık.

Annesinin diktiği bordo bereyi geçirip bir elinde pislik akan klavyesi diğer elinde oy pusulası ile benim yaşamıma müdahale etmesinden de sıkıldım.

Böyle birşey olsa tüm bilim ve eğitimli kesin bir eyalette toplanıp eğitimsiz kesinden ayrılıp aslında ülkenin bismillaha değilde bilime ve eğitime ne kadar da muhtaş olduğu net ortaya çıkmış olur.

Ak partili herkese saygı duyuyorum ama ben onlar gibi düşünmüyorum ve onların oyları ile yönetilmek istemediğim için bu sistemi destekliyorum.

Herkesin oyu eşit olacak tabii demokrasinin güzelliği bu ama kötülüğüde bu. Bilime tıpa, fiziğe kimyaya mühendisliğe senelerini harcamış aslında ülke içindeki herşeyi yapan bu kesim (yolu yapan, hastayı tedavi eden, bilimi ileriye taşıyan, ilacıı üreten) hiç bir vasfı olmayan liseyi bile bitirememiş eğitimden yoksun konuşsan 2 cümleyi bile bir araya getiremeyen sevgisini ve saygısı ıstırarak, böt kılı olarak belirten bir kesim tarafından yönetiliyor.

avrupada insanlar her uyandığında yepyeni bir güne güzel ışıklarla sanatla uyanırken ben her uyandığımda ve internete girdiğimde kendi bordo beresini evde kendi örmüş tek zevki yalan haber paylaşmak ve kürt öldürmek olan sanat ve bilimle uzakran yakından ilişkisi olmayan cahil kişiler görmekten çok sıkıldım.

nasıl yönetilmek istiyorsanız öyle yönetilin hakkınızda ama bizi bırakın bari kendi oluşumumuzu kendi bilimimizi kuralım sizin bu hayatınızdan birazcık uzaklaşıp ülkeyi ileriye götürmeye calışalım.

ha bunu tvlerde yada yazılı medyada bahesince en azından paralelci diyip içeri tıkmayın bu belki işimize yarar.

güne aydınlıkla başladık ama karanlık çöktü yurduma.

yarın uyanacağım bu puslu vatan toprağında.

kanlarla sulandı öyle kazanıldu bu vatan zamanında.

bir çırpıda satılıyor şuan said-i nursi tohumlarıyla.

bir şiir yazarak son veriyorum bu mısralarıma.

Saygılar.

Şuna emin olabilirsin, nasıl avrupadaki sağcılar orada sol partilere oy verip kendi vatanlarında faşizme destek oluyorsa bu eyalet sisteminde de kendi eyaletlerinde sağcıları destekleyip solcuların eyaletlerinde yaşayacaklarıdır.
    Bunu bizzat yaşadım. Komşumuzun akrabası almanyadan gelmiş diyorki biz orda sol partilere oy veririz. Neden diyorum sağ partiler paradan kısıyor diyor. E burda neden akpye oy veriyorsun o da sağ parti. Burda da bizim paramızdan kısıyor. Kem küm. Ecevit rahşan.

Birde şöyle bişey var.
    https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12208832_892386104191872_4632034902268221272_n.png?oh=e03af599f44bf615952a64cfff820494&oe=56C75F52

La_Motta

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
    • Üyelik 05.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Yazılım Geliştirici
    • Konum Konya
    • Ad Soyad İ** U**
    • Mesajlar 4900
    • Beğeniler 1419 / 2962
    • Ticaret 45, (%100)

Konuyu seçimlerden nasıl İslam'a getirdin helal olsun. Tanıyor musun yoksa fotoğraftaki kişiyi, doğduğu yeri falan biliyorsun sanırım.
    TheLacivert

kişi bu mesajı beğendi.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
    • Üyelik 11.05.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Psikolog
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 1400
    • Beğeniler 497 / 496
    • Ticaret 0, (%0)

umittopcan adlı üyeden alıntı

Lozan antlaşmasi imzalanirken dusunulmemiste simdimi dusunuluyor bunlar. Adamlar her seyimizi elimizden almis hala arabamiz yok diyorsunuz. Once elindeki petrolu islemeyi becer, neden beceremiyoruz aslinda imkanimiz var ama lozan antlasmasi yuzunden bir civi caktirmiyor adamlar. Bosuna 2023 te hersey farkli olacak denmiyor. Bu ulkede sanayiyi bitiren lozan antlasmasidir.

umittopcan adlı üyeden alıntı

İsinize gelmeyince acikla acikla :D neyini aciklayayim hersey ortada zaten. Elinde mevcut olan bor madenleri dunyanin hic bir yerinde yok, cikarip isleyebiliyomusun ? Yada senin oldugunu bildigin petrolu cikarabiliyormusun. Herkes kendi kafasina gore konusuyor. Tutturmussunuz iktidara karsi bir kin bunlari goremez hale geldiniz. Ben a parti b parti olayi yapmiyorum akp degil mhp yada chp gelmis olsa yine yapamiyacaklar. Ortadaki anlasmanin sonucuna gore hareket etmek zorunda iktidarda kim olursa olsun.

Buyrun Türk Tarih Kurumu'nun kendi sitesinden Lozan maddeleri, inceleyin öz kaynak adına bir madde varmı dediğiniz yönde.: http://www.ttk.gov.tr/index.php?Page=Sayfa&No=249
    "gizli madde" mavrası atmayınız, gizliliğin doğası gereği bilemeyiz böyle bir şey var mı, tarihi belge incelenirken dayı,dede,amca lafına bakılmaz.

Bor mevzusuna gelirsek; annenizin yemek yaparken fırına sürdüğü bütün cam tepsiler, adı üzerinde Bor-cam'dır. Yani çıkarıyoruz, kullanıyoruz ancak ihracatını yap(a)mıyoruz. Kimse almıyor nedense.

brown adlı üyeden alıntı

Önce bir borun kullanım alanlarına bakalım;

Cam sanayii
    Cam elyafı
    Optik Cam Elyafı
    Seramik Sanayii
    Temizleme ve Beyazlatma Sanayii
    Yanmayı Önleyici (Geciktirici) Maddeler
    Metalurji

Gibi bizi zengin edemeyecek alanlar. Savunma sanayii, nükleer teknoloj, yakıt depolama ve yakıt olarak kullanımı gibi bazı etkili olabileceği kısımlar da var.

Roketlerin dış kabuğundan sert olması dolayısıyla kullanılıyor. Bence bu iş için adamların elindeki 30%'luk rezerv yeter de artar bile.

Yakıt olarak kullanımı ABD tarafından zaten yapılıyormuş. Ancak siz atlamadan söylemek istiyorum, Dünya üzerindeki bor yataklarının çoğunluğu bizde olabilir ancak bor dünya üzerinde genel olarak az bulunan bir element. Bu sebeple yakıt olarak kullanılması pek de düşünülen bir şey değil. Zaten Türkiye dünyanın en büyük bor üreticisi daha neyi çıkarmaktan bahsediyorsunuz siz ? Bu element bir işe yarıyor olsa zaten çoktan gelip biri almıştı.

Hocam ben de şuna takılıyorum; yanma engelleyici bir madde nasıl yakıt olarak kullanılabilir ki, saçma demiyorum kimya-fizik bilgim biraz azdır bilginiz varsa aydınlatın. :confused:

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al