wmaraci reklam
lidertakipci

Youtube telif sorunu hakkında

4 Mesajlar 685 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Merhaba,

Telif hakkı ödenmiş klipleri youtube nasıl yayınlayabiliyoruz bilgisi olan var mı ? Google de araştırmama rağmen bir bilgiye ulaşmış değilim.

wmaraci
reklam

• Üyelik 16.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
yazılı bir izininiz varsa kanıtlıyorsunuz para kazanmasında ünlem olan videoların ünlemine tıklayarak.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Bunları önceden bildirebiliyor musunuz bilmiyorum fakat yükledikten sonra telif hakkı uyarısı gelir ise zaten kullanım hakkınız olduğunu düşünüyorsanız veya izniniz var ise diye bir bağlantı sunuyor size. Bu bağlantı üzerindeki formu doldurarak itiraz edebiliyorsunuz telif hakkı iddiasına.

kişi bu mesajı beğendi.

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Bunları önceden bildirebiliyor musunuz bilmiyorum fakat yükledikten sonra telif hakkı uyarısı gelir ise zaten kullanım hakkınız olduğunu düşünüyorsanız veya izniniz var ise diye bir bağlantı sunuyor size. Bu bağlantı üzerindeki formu doldurarak itiraz edebiliyorsunuz telif hakkı iddiasına.

Anladım çalıştığım bir televizyon kanalı var da orada yayınlanan bir program var onun tekrarların youtubeye yüklüyorum orada verdi yayınlanan tüm kliplerin telifi ödeniyor bu konuda sıkıntı çıkar mı ? Telifi ödenmiş kliplerin, youtube de sohbet şeklinde bölüm bölüm klipleri koyuyoruz.

Ek Olarak:

xPaylas adlı üyeden alıntı

yazılı bir izininiz varsa kanıtlıyorsunuz para kazanmasında ünlem olan videoların ünlemine tıklayarak.

Çalıştığım kanalda bir müzik programı yapıyoruz sohbet şeklinde aralarda da müzik oluyor, ve o programın tekrarları youtubeye konuluyor ama telif veriyor, yayınladığımız tüm kliplerin telifi muyap'a ödeniyor bu konuda bir sıkıntı olmaz değil mi ?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al