wmaraci reklam

Nokta Dergisi Yöneticileri Tutuklandı

24 Mesajlar 2.580 Okunma
smmexpress

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

Tartışmaya girmeyeceğim, iyi forumlar.

İyi uykular sayın seyirci...

wmaraci
reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Şimdi size basın özgürlüğü, eleştiri, baskı, dikta, sansür filan anlatsam değişen bir şey olmayacak bu bariz belli... Size tek diyeceğim "iyi uykular sayın seyirciler..."

Aynen bizde öyle istiyoruz iyi uykular diyoruz çünki biz Türk değiliz bak ne kadarda güzel söylemişsin şimdi ben sana sabaha kadar bunların bizim işimize geldiğini söylesem anlamıcaksın ;) :D iyi yazmalar beyfendi

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Birilerine hakaret ederek hiçbir yere varılamaz. Aynı şekilde tutuklayarak da.

Adımlar kısa bir süre önce patlatıldı haberini bile yapmadınız. Amaç basın özgürlüğünü savunmak ise belli bir zümreyi değil herkesi savunun. Sürekli belli görüşlere sahip insanları haber yapıyorsunuz. Bu da sizin samimiyetinizi sorgulatıyor.

Adımlar Dergisine saldırı düzenlendiği zaman (Mart ayı olması lazım) forumda aktif bir üye değildim.. Forumda aktif olsaydım onunda haberini paylaşırdım... Hiçbir zaman birilerine bir saldırı olduğu zaman görüşüne vs. bakmam, fikirlere kurşun işlemez... Ne zaman bir saldırı olduğunda dine, dile, ırka, görüşe bakmadığımız zaman o zaman insan olmuş oluruz... Birilerine yapılanlara ses çıkarmam için illa onlardan olmam gerekmez...

Ek Olarak:

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Yapacağına inanıyorum. Bu zamana kadar yapacağım dedikleri herşeyi yaptılar. SSK'nın başına geçipte SSK'yı batıran bir adam devlet başkanı değil çok şükür. Başüstünde tutmuyorum fakat yapacağız denilen herşeyi yapanlara ve yapmaya devam edenlere saygım sonsuz.

"Bu zamana kadar yapacağım dedikleri herşeyi yaptılar. " düşüncenizi bir gözden geçirmenizi öneririm... Bknz. 2011 vaatleri.
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)

bulut50 adlı üyeden alıntı

Düşünce ve basın özgürlüğü olmasın, padişahım çok yaşa diyorsun yani.

Oh ne güzel ben gazeteciyim diye basın özgürlüğü adı altında türkiyeyi iç savaşa sürüklesinler.

PKK lı gazetecilere basın özgürlüğü yok diyen bir zihniyet sizden olanlara basın özgürlüğü diyor.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al