wmaraci reklam

Anket : Seçim sonuçlarından memnun musunuz?

102 Mesajlar 13.918 Okunma
wmaraci reklam

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 27.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** T**
    • Mesajlar 162
    • Beğeniler 8 / 34
    • Ticaret 1, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Değersiz bir söz.

Aynı şeyleri Sülo, çiller mesut.y vs alayı için söyleyebilir misiniz ?
    Netenyahu bush sisi esad vs ?
    Bunların hepsi kazanmıştı :)
    Seçim değil savaş dersek de yine sayısız iyinin yenilgisini, kötünün zaferini görebiliriz.

Ayrıca seçim ile alakalı söylediyseniz, allahın hırsızdan katilden yalancıdan vicdansızdan yana olmayacağını söyleyebilirim :)

İbn-i Arabi'nin kim olduğunu biliyor musun da değersiz söz diyorsun. O sözün derinine inip keşke analayabilsen.
    Asıl senin dediklerin tamamıyla değersiz, takılmayacak sözler.

Cubbeliahmetsohbetleri.com
    Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.
    wmaraci
    reklam

mwt mwt RadKod-İzmir Web Tasarım Kullanıcı
    • Üyelik 16.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Yazılım
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 839
    • Beğeniler 124 / 150
    • Ticaret 50, (%96)

pierre91 adlı üyeden alıntı

İbn-i Arabi'nin kim olduğunu biliyor musun da değersiz söz diyorsun.

arkdaşnın görüşne saygılı olurmusun sana göre gereksizdir kendisi için gereklidir, onun eleştirdiği cümleyi sende mantıklı bir şekilde eleştirsen karşılıklı güzel bir atışma olabilir, hemen saldırıya geçmesen iyi olur

• Üyelik 27.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** T**
    • Mesajlar 162
    • Beğeniler 8 / 34
    • Ticaret 1, (%100)

mwt adlı üyeden alıntı

arkdaşnın görüşne saygılı olurmusun sana göre gereksizdir kendisi için gereklidir, onun eleştirdiği cümleyi sende mantıklı bir şekilde eleştirsen karşılıklı güzel bir atışma olabilir, hemen saldırıya geçmesen iyi olur

Sen de benim sözlerime saygılı ol. Iyi gunler

mwt mwt RadKod-İzmir Web Tasarım Kullanıcı
    • Üyelik 16.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Yazılım
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 839
    • Beğeniler 124 / 150
    • Ticaret 50, (%96)

Sen de benim sözlerime saygılı ol. Iyi gunler

teşekkürler iyi çalışmalar

wmaraci
    wmaraci

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Grafiker
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad C** Ş**
    • Mesajlar 1930
    • Beğeniler 1527 / 1150
    • Ticaret 25, (%100)

İbn-i Arabi'nin kim olduğunu biliyor musun da değersiz söz diyorsun. O sözün derinine inip keşke analayabilsen.

Kullanılan yere göre tekrar yorumlarmısın ? Seçim sonuçları konuşuluyor ve bu söz söylenmiş, bundan önce ki seçimlerde de allah sülonun çillerin m.yılmazın evrenin vs. yanındamıydı sence ? Yani bu söz bu şekilde kullanılırsa pek tabi değersiz olur.

Tasavvufi anlamda söylenmiş bir sözü böyle dandik insanlar için kullanan çıkarsa o söz orada değerini de yitirir.

Söz anlamı itibariyle kullanılırsa değerlidir, böylesine ucuz bir seçim sonucu için kullanılırsa herkes için değersizdir. Çürütmesi çok basit soruyorum işte arkadaşın kullandığı anlam itibariyle : Allah Sisinin yanındadır, Bush'un yanındaydı, Esadın yanındaydı, Yemene karşı savaşan kansız Suudun yanındaydı vs. bunların hangi birini hangi aklı başında adam söyleyebilir ?

Madem akıl hocalığına soyundunuz, yanlış kullanımdan dolayı 2 satır da yanlış anlamda kullanan arkadaşa yazmanızı rica ediyorum.

• Üyelik 27.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** T**
    • Mesajlar 162
    • Beğeniler 8 / 34
    • Ticaret 1, (%100)

Kullanılan yere göre tekrar yorumlarmısın ? Seçim sonuçları konuşuluyor ve bu söz söylenmiş, bundan önce ki seçimlerde de allah sülonun çillerin m.yılmazın evrenin vs. yanındamıydı sence ? Yani bu söz bu şekilde kullanılırsa pek tabi değersiz olur.

Tasavvufi anlamda söylenmiş bir sözü böyle dandik insanlar için kullanan çıkarsa o söz orada değerini de yitirir.

Söz anlamı itibariyle kullanılırsa değerlidir, böylesine ucuz bir seçim sonucu için kullanılırsa herkes için değersizdir. Çürütmesi çok basit soruyorum işte arkadaşın kullandığı anlam itibariyle : Allah Sisinin yanındadır, Bush'un yanındaydı, Esadın yanındaydı, Yemene karşı savaşan kansız Suudun yanındaydı vs. bunların hangi birini hangi aklı başında adam söyleyebilir ?

Madem akıl hocalığına soyundunuz, yanlış kullanımdan dolayı 2 satır da yanlış anlamda kullanan arkadaşa yazmanızı rica ediyorum.

Farkındaysan ben sözü herhangi bir siyasilikle yorumlamadım.
    O dediklerinizi arkadaşa sorun bana değil. Bana sözün anlamıyla ilgili şeyler söyleyebilirsiniz. İyi günler

• Üyelik 12.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Grafiker
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad C** Ş**
    • Mesajlar 1930
    • Beğeniler 1527 / 1150
    • Ticaret 25, (%100)

Farkındaysan ben sözü herhangi bir siyasilikle yorumlamadım.
    O dediklerinizi arkadaşa sorun bana değil. Bana sözün anlamıyla ilgili şeyler söyleyebilirsiniz. İyi günler

Öyle yarıda bırakıp gitmek yok :)

Söz ne anlamla kullanılmış ben ne için değersiz ve yanlış demişim ortada. Bunun siyasetle ilgisi ne yazık ki var, arkadaş kazananlar için bu sözü kullanarak Allah yanlarında olduğu için kazandılar anlamına gelen bir şey yazmış.

Söz burada kullanılırsa anlamını korur mu ? Yoksa değersiz yanlış bir kullanım mı olur ?

Çok basit arkadaşın yazdığı anlam olsa ; yukarıda bahsettiğim tonla kazanan zalim necidir peki allah onlarında yanındamıdır ?

Muhyiddin Arabinin demek istediği herhalde böyle bir şey değildir.

• Üyelik 27.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** T**
    • Mesajlar 162
    • Beğeniler 8 / 34
    • Ticaret 1, (%100)

Öyle yarıda bırakıp gitmek yok :)

Söz ne anlamla kullanılmış ben ne için değersiz ve yanlış demişim ortada. Bunun siyasetle ilgisi ne yazık ki var, arkadaş kazananlar için bu sözü kullanarak Allah yanlarında olduğu için kazandılar anlamına gelen bir şey yazmış.

Söz burada kullanılırsa anlamını korur mu ? Yoksa değersiz yanlış bir kullanım mı olur ?

Çok basit arkadaşın yazdığı anlam olsa ; yukarıda bahsettiğim tonla kazanan zalim necidir peki allah onlarında yanındamıdır ?

Muhyiddin Arabinin demek istediği herhalde böyle bir şey değildir.

Hocam bırakıp giden yok. Ben sözün anlamıyla ilgili konuştum ve siz gelmissiniz sözü ben oraya yazmışım gibi yazılma nedenini bana soruyorsunuz. O söz zaten bu dünya için söylenen bir söz değil. Arkadaşın direk değersiz demesini eleştirdim ben.
    Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Grafiker
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad C** Ş**
    • Mesajlar 1930
    • Beğeniler 1527 / 1150
    • Ticaret 25, (%100)

Hocam bırakıp giden yok. Ben sözün anlamıyla ilgili konuştum ve siz gelmissiniz sözü ben oraya yazmışım gibi yazılma nedenini bana soruyorsunuz. O söz zaten bu dünya için söylenen bir söz değil. Arkadaşın direk değersiz demesini eleştirdim ben.

Değersiz diyen bendim sebebi de bahsettğim gibi tasavvufi bir sözü maddi şekilde hatalı kullanması.

Benim oraya yazma sebebim belli, sözüne değersiz demem gücünüze gittiyse sizi üzdüyse bu ilk yazan arkadaşın yanlış alakasız kullanımı, boş yere sözü heba etmesi de gitmeli diye düşünüyorum. Bu yüzden sözünüz yok mu dedim :)

Nasıl ki bana öyle diyemezsiniz kim olduğunu biliyormusunuz diye sorduysanız, arkadaşa da 2 satır anlamı bu değildir bu şekilde kullanılamaz, hem zaten allah zalimin neden yanında olsun demenizi beklerdim :)

Tabi ki kendi fikriniz, saygı duyarım.

• Üyelik 27.01.2014
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** T**
    • Mesajlar 162
    • Beğeniler 8 / 34
    • Ticaret 1, (%100)

Değersiz diyen bendim sebebi de bahsettğim gibi tasavvufi bir sözü maddi şekilde hatalı kullanması.

Benim oraya yazma sebebim belli, sözüne değersiz demem gücünüze gittiyse sizi üzdüyse bu ilk yazan arkadaşın yanlış alakasız kullanımı, boş yere sözü heba etmesi de gitmeli diye düşünüyorum. Bu yüzden sözünüz yok mu dedim :)

Nasıl ki bana öyle diyemezsiniz kim olduğunu biliyormusunuz diye sorduysanız, arkadaşa da 2 satır anlamı bu değildir bu şekilde kullanılamaz, hem zaten allah zalimin neden yanında olsun demenizi beklerdim :)

Tabi ki kendi fikriniz, saygı duyarım.

Kardeşim hâlâ bir yargılama çabası içindesin.
    Esed, sisi bu adamların ne yaptıkları zaten ortada. Biz onlara karşı tavrımızı zaten almışız. Allah da bunların yanında olur mu olmaz mı konusunun açılması bile saçma. Deginmeye bile gerek yok.

Son olarak arkadaşın yazdığı sözden başka yorumunu okumadım ben.

Anlatabildim umarım, iyi günler

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al