wmaraci reklam

Adsense'de Ban

25 Mesajlar 2.199 Okunma
smmexpress

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)

atcsoft adlı üyeden alıntı

https://wmaraci.com/forum/mybb/mybbde-yeni-sayfa-olusturmak-24853.html buradan sayfa oluşturmaya bakıp, kendin sayfa oluşturabilirsin.
( örnek bir gizlilik politikası : http://programciyiz.biz/gizlilik-politikasi/)
Ekstra bişeye gerek yok sanırım mybb için.

saolasın kledim bi gizlilik politikası top menuye ekledim bide onu görünür yerde olma zorunlulugu vardı yanlıs hatırlamıyosam

wmaraci
reklam

SerhatAYDIN SerhatAYDIN SerhatAYDIN Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat Katibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 78 / 78
  • Ticaret 23, (%100)

Az Önce Google Adsense den Mesaj Geldi. Ve Mesaj İçeriği Şöyleydi.
Google Adsense Birden Fazla Hesap İle Başvuru Yaptığınız İçin Başvurularınız Kabul Edilmemiştir. Gibi İçerik Vardı Bir Diğer Hesaba Baktım.
Googleden Hem Hotmail Hemde Gmail Hesabım Var ve İkisinden de Aynı Anda Nasıl Olduysa Başvuru Yapmışım Tek Bir Site İçin Sanırım O Yüzden Kabul Edilmedi.
Bende Google Adsense de Hotmail İle Olan Hesabımı kapattım ve Gmail Hesabı ile Yeniden Başvur Yazına Bastım ve Yeniden Başvurdum Sizden 2.Başvuru İçin Erkenmiş Davrandım Ve Bu Sefer Ne Gibi Olaylar Yapmam Lazım.

Kısa bir süre sessizlik...

atcsoft atcsoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 17 / 19
  • Ticaret 1, (%100)

RmX78 adlı üyeden alıntı

Az Önce Google Adsense den Mesaj Geldi. Ve Mesaj İçeriği Şöyleydi.
Google Adsense Birden Fazla Hesap İle Başvuru Yaptığınız İçin Başvurularınız Kabul Edilmemiştir. Gibi İçerik Vardı Bir Diğer Hesaba Baktım.
Googleden Hem Hotmail Hemde Gmail Hesabım Var ve İkisinden de Aynı Anda Nasıl Olduysa Başvuru Yapmışım Tek Bir Site İçin Sanırım O Yüzden Kabul Edilmedi.
Bende Google Adsense de Hotmail İle Olan Hesabımı kapattım ve Gmail Hesabı ile Yeniden Başvur Yazına Bastım ve Yeniden Başvurdum Sizden 2.Başvuru İçin Erkenmiş Davrandım Ve Bu Sefer Ne Gibi Olaylar Yapmam Lazım.

Hacı hiçbirşey olmaz, ben ilk redediltikten snra , gzllk politikası ekledim. Hemen basvurduydum. 2 gunde tamamen aktif ettilerdi.
Bisi olmaz sen rahat ol.

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
15 Dakika da adsense hesabını alıyorum. Sürekli olarak yapıyorum kabul ediliyor. sizin başka bir şeyiniz var sanırım. Site ile alakalı galiba bunlar. Gizlilik politikası falan filan hikaye. Ne alakası var ÜRÜN mü satıyorsunuz da Gizlilik politikası olacak. hangi yurtdışı sitesinde Gizlilik Politikası var. Sitende hit yoktur google hite bakıyor. Tekil girişine

wmaraci
wmaraci

SerhatAYDIN SerhatAYDIN SerhatAYDIN Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat Katibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 78 / 78
  • Ticaret 23, (%100)

Myiso adlı üyeden alıntı

15 Dakika da adsense hesabını alıyorum. Sürekli olarak yapıyorum kabul ediliyor. sizin başka bir şeyiniz var sanırım. Site ile alakalı galiba bunlar. Gizlilik politikası falan filan hikaye. Ne alakası var ÜRÜN mü satıyorsunuz da Gizlilik politikası olacak. hangi yurtdışı sitesinde Gizlilik Politikası var. Sitende hit yoktur google hite bakıyor. Tekil girişine

Hit'i nasıl arttircam.
Çalışmalar yapıyorum.
Sro , icerik eklemeye çalışıyorum özgün.
Copy paste yapmadan.

Kısa bir süre sessizlik...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al