wmaraci reklam

Temelden Web Programlamak: New World Codes

3 Mesajlar 496 Okunma
smmexpress

aakske aakske WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba, uzun süredir web programlamaya ilgi duyuyordum. Birkaç kere PHP öğrenme girişimim oldu, fakat HTML, CSS ve JavaScript gibi dillerin eksikliğinden dolayı tam anlamıyla bunu başaramadım ve yarıda bıraktım. Son olarak her şeye en baştan başlayıp öğrenmeye karar verdim. HTML'den başlayıp PHP'ye doğru bir öğrenme sürecine girdim. Bunu da bir blog aracılığıyla pekiştirmek ve diğerlerine de fayda sağlamak için NWC'yi oluşturdum.

Temelden başladığım için şimdi yayınladığım dersler bazılarına çok sıkıcı gelebilir ama bilemiyorum, sonuçta "temelden" olduğu için bu şekilde başlamak istedim.

Şuan sadece HTML dersleri var ve düzenli olarak her gün bir yazı yayınlıyorum. Bu bazen ders olmayabiliyor. Mesela geçenlerde W3C ile ilgili bir yazı yayınlamıştım. Dediğimi gibi bilemiyorum belki de bu bilgiler zaten her yerde olduğu için çoğu kişinin ilgisini çekmiyor olabilir. Blogumu ziyaret ederek bir öneriniz veya tavsiyeniz varsa, bana bildirmeniz beni gerçekten çok mutlu eder. Ayrıca web programlama öğrenmek istiyorsanız da yazılara bir göz atmanızı tavsiye ederim. Buraya kadar okuduğunuz için de teşekkürler...

Not: Blogun ismi New World Codes'tu. Newo Codes olarak değiştirdim.

wmaraci
reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Umarım uzun süreli bir iş olur. Başarılar.

aakske aakske WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim.

Ek Olarak: Tema hakkındaki görüşünüz nedir? Biraz eski tip oldu ama zaten simple şablonunu değiştirerek kendim yaptım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al