freelance iş ilanları

250 TL ile ne yapabiliriz

7 Mesajlar 719 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

balibey balibey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
250 TL ile ne gibi bir sektöre girilir getirisi olan parayi nasil aylik getiriye cevirebilirim makale yazarak cikardik ama başka sektörlere yönelmek istiyoruz bütçe az ama elin zden gelen son damlayan kadar koyduk ve öğrenci olduğumuz için parayi çöpe atmak ta istemiyoruz ne gibi bir yatirim yapabiliriz lütfen ciddi cevaplar veriniz teşekkürler cevap verenlere

wmaraci
reklam

BeTu BeTu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
takip ediyorum

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Blog ile adsense alin bence gerisi geliyor zaten bi kac buyuk siteden tanitim makalesi ile bi cok yere gelebilirsiniz

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
BySaNCeZ hocam realist olalım 250 tl ile nereye geliyorsunuz? ben her ay o parayı siteme harcıyorum daha 1 kuruş getiri yok varsa yolu ücreti mukabilinde siz yardımcı olun

wmaraci
wmaraci

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Adsense gelirli bir site alın. Bu parayla çok büyük gelirler beklemeyin ilk başta ama alacağınız siteden gelen parayla daha gelirli büyük bir site daha alın iki siteden de kazanmaya devam edin.

Arslanturk Arslanturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 4, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

BySaNCeZ hocam realist olalım 250 tl ile nereye geliyorsunuz? ben her ay o parayı siteme harcıyorum daha 1 kuruş getiri yok varsa yolu ücreti mukabilinde siz yardımcı olun

+1 :)

Ek Olarak:

umittopcan adlı üyeden alıntı

Adsense gelirli bir site alın. Bu parayla çok büyük gelirler beklemeyin ilk başta ama alacağınız siteden gelen parayla daha gelirli büyük bir site daha alın iki siteden de kazanmaya devam edin.

-1 :)
cthax BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Öğrenciyseniz bir şehir tanıtım scripti bulun wordpress site açabilirsiniz geoplaces tema var biz onunla yapmıştık. Siteyi düzgünce türkçeleştirip şehrinize uygun hale getirin şehirle ilgili hertürlü yazıyı girin index alsın. Sonra cafe restaruran ps cafe eğitim kurumu vs vs kategoriler ayırın. İşletme sayfaları zaten temada hazır. Güzel bir logo yapıp kağıtlar bastırın işletme bilgi formu diye. Düzgün kıyafetlerle 1 veya 2 kişi olarak işletmeleri sıra sıra gezin. işte sitemize öğrenciler sürekli giriyor çekilişler yapıyoruz etkinlikleri duyuruyoruz falan işletmeleri siteye üye yapın. yıllık 100 200 ne koparırsanız alın. işletmenin bilgilerini sayfaya girin ve fotoğraflarını çekin 8 10 tane kadar sayfaya bunu da girin. 250 tl nizi 2 işletmeyle çıkarırsınız. işletmeler arttıkca kurumsal gözükmeye çalışın mesela dosya form çanta bastırın içine küçük promosyon ürünleri ile gidin işletmelere. bunları görüştüğünüz işletmelere hediye edin üye olma ihtimali % 50 artar. Öğrenciyle ilgili tüm işletmeleri siteye üye yapın rent a car lar falan da dahil. Biz bu işte çok iy yol aldık ******* ortağım yüzünden siteyi sildim geçtim

www.kadinsalyasam.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al