wmaraci reklam

XENFORO Korsan Kullanımı Sonucu Nedir?

14 Mesajlar 2.893 Okunma
smmexpress

yelkovan yelkovan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 65 / 65
  • Ticaret 14, (%100)
Lütfen lisanslı düşünün, Yalnızca yapımcının emeği değil, sizin de emeğiniz boşa gider, Bugün olmazsa yarın mutlaka patlıyor siteniz, tereddütsüz. Çalışanlar yürütenler vardır ona sözüm yok, ancak yarın telif hakkı sorgulanmaya başlandığında başta site altayapısı ile başlanır bilginiz ola...

wmaraci
reklam

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)

Kingjames adlı üyeden alıntı

1: siteni google ye şikayet ediyorlar , Tüm indexlerin siliniyor. :D mbbbb e devam

Saçmalamayın indeks silme google'a şikayet etme gibi birşey olamaz. Direkt barındırma hizmetini aldığınız şirketle iletişime geçerler onlar size uyarı verirler, belki de direkt hizmetinizi sonlandırırlar.

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Ne olur? Bence hiç birşey olmaz, sebebide şu ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum arada sunucu hataları alıyorum ki sebebi yandex farklı bir hata ile de karşılaşmadım. Virüs olayına gelince dosyalar zaten açık kaynak kodlu aç ve incele ayrıca virtnam sitelerine güvenme içinde ne olacağı mechul ;) diğer bir olay ise herhangi bir şikayet almadım sadece BKM ve Gugıldan DMCA uyarısı geldi o kadar. başka bir sıkıntı yok. Ama canın sıkıldıysa bu duruma hiç uğraşma diğer ücretsiz forum sistemleri ile devam et.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Saçmalamayın indeks silme google'a şikayet etme gibi birşey olamaz. Direkt barındırma hizmetini aldığınız şirketle iletişime geçerler onlar size uyarı verirler, belki de direkt hizmetinizi sonlandırırlar.

saçmalama ? kardeşim , Rusya DMCA Dinlemez Bir ülke, sikayet etsinler bakam?
ben burada demedimki host at şikayet etmezler. Bizim için en önemli olan index oldugu için, bunu belirttim.
cloudflare kullanan birinin ip adresini mahkeme kararı ile alabiliyorlar!!! nasıl şikayet edicekler ?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al