wmaraci reklam
lidertakipci

2 aylık film sitem hakkında önerileriniz

21 Mesajlar 2.310 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
tema warez e düşmüş ?

wmaraci
reklam

Austen Austen Winterfell Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarımı çok hoşuma gitti.Bende de vardı 3 sene önce film sitesi.2-3 ayda 30 k hit yapmıştım iyi de getirisi vardı.Bitmek bilmeyen mesajlar bıktırdı kapadım :) Hit için tavsiyelerimi sıralayım
1- Günde 4 içerik gir ( 10-14-18-22) Saatlerini otomatik ayarlayabilirsin yani sabah kalkamam diyorsan akşamdan 10 olanı ekleyeceksin :)
2-Açıklamalar sana ait ve mümkün olduğu kadar uzun olsun.
3-Anahtar kelimeni hd,full vs yerine bunlara oranla rekabeti az olan kelimelerden seç ( tek part,bedava vs gibi )
4-Bazı filmler vardır gelmeden eklemen lazım.
5-Backlink çalışması yaptırma,sen yapacaksın belli aralıklarla forum tanıtımları hepsi farklı yazı olacak minimum 300 kelime.Bunu bir iş gibi görüp disiplin içerisinde çalışman gerekiyor.Ben öyleydim en azından :)
5-Son olarak imlemeyi boş sitelere yapma.Sürekli bir siteye at ama kaliteli olsun reddit tarzı.Benden bu kadar :)
Not : Aslında bu yazdıklarım herkes tarafından bilinen şeyler.Fakat sabır lazım.Herkes kısa yoldan para kazanma derdinde :) Öyle olunca film çöplüğü oluşuyor.
gilmour13

kişi bu mesajı beğendi.

www.psikolojiservisi.com

kuvayi kuvayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle hak ediyorsanız eğer; Allah yolunu açık etsin.
Sadece son kullanıcı açısından yorum ve tavsiyelerim olabilir. Bu konuda profesyonel bilgi ve tecrübeye sahip değilim. Sadece müşteri önerileri bunlar.

1- Kesinlikle kopyala / yapıştır şeklinde abuk subuk film özetleri veya filmin konusu kısımları en büyük eksi puanlardan benim için.
2- Sakın kullanıcılara otomatik reklam tıklatma yerleştirme sitene. Ben bu tür sitelerden şahsen anında çıkıyorum gördüğüm anda. Elbette reklam alacaksın, ama kullanıcı tercihine bırak reklam tıklamaları. Sahtekarca alakasız otomatik reklam tıklatma sakın. Hemen çıkarım siteden. Hem helal de değil o şekilde yaparsan.
3-Site tema ve tasarımı fena değil, hoş olmuş bence. Ve kullanışlı da aynı zamanda.

Başarılar...
gilmour13

kişi bu mesajı beğendi.

gilmour13 gilmour13 Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim hocam iyi dileklerin için.Kopyala yapıştır şeklinde olmaması için çok uğraşıyorum uğraşacağım da.İster para kazanayım ister kazanmıyım.Öyle çok reklam alıyım paralar kazanayım derdinde değilim üstte de dediğim gibi günde 4 5 film izleyen biriyim ve başarısızlığa alışığım.Olur da birkaç kuruş harçlık çıkarabilirsek ne ala yok olmuyosa da üzülmem bunun için.

wmaraci
wmaraci

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
Yanlız türkiyede açılabilecek en rekabetli alanlardan birisi film dizi siteleri çok sağlam siteler var ama tabi zamanla olmıyacak şey yok
gilmour13

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)

gilmour13 adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam iyi dileklerin için.Kopyala yapıştır şeklinde olmaması için çok uğraşıyorum uğraşacağım da.İster para kazanayım ister kazanmıyım.Öyle çok reklam alıyım paralar kazanayım derdinde değilim üstte de dediğim gibi günde 4 5 film izleyen biriyim ve başarısızlığa alışığım.Olur da birkaç kuruş harçlık çıkarabilirsek ne ala yok olmuyosa da üzülmem bunun için.

Rica ederim.
Burada hedeflerinin ve amacının ne olduğu önemli. Çok belirgin olarak 3 temel ayrım söz konusu biliyorsun. Ticari mi ? Hayır İşleri mi ? Hobi uğraşı mı ? Her şeyi şekillendiren temel unsurlardan birisi; bizlerin hedef ve amaç seçimlerimizdir. Elbetteki çok çalışmak ve yapılması gerekenleri uygulamak.
gilmour13

kişi bu mesajı beğendi.

gilmour13 gilmour13 Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Haklısın hocam benim tek amacım var o da şu; şuan bu işle uğraşıyorum severek uğraşıyorum hem de tek amacım bu işi iyi yapmak.zaten ülke işini iyi yapmayanlarla dolu her alanda.konuyu da bu yüzden açtım zaten iyi yoldamıyım diye anlamak için.
kuvayi

kişi bu mesajı beğendi.

snrtrn snrtrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Uluslar arası lojistik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
tema hoşuma gitti. reklam olmadığından mıdır nedir site hoş göründü gözüme. bence ne yapıyorsan böyle devam et. Anahtar kelimelerde de rekabeti az olanlardan yürü. Sosyal medyayı da yukarıdakilerin dediği gibi sık kullan. Sürekli film paylaşımı yap girdiğin bütün filmleri paylaş hitlerin kesinlikle artacaktır.
gilmour13

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.nakliyattalebi.com

umay umay EF Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Profesyonel Seo
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 3 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Logo mogo hikaye içeriğin düzgün açılsın yeter. Yalnız tekpart ekleme alternatif olsun. İçeriği kendinin upload edip etmemeninde bir önemi yok. Çekmede yapıyorsun zaten. Bi filme baktım 11 part eklemişsin. Gayet itici. Tekpart yukle ama 3-5 alternatifli olsun. Konuyuda özgün yazmana gerek yok iyi film yukle imdb puanı yüksek filmler. Millet girip 2015 saçma sapan filmleri aratmıyor. En iyi filmleri aratıyor. Örneğin Eseretin Bedeli Full İzle gibi , Truva HD İzle , En iyi filmleri yoğunlaş. Yerli dizileri direk şutla hemen sil. Bukadar :)
kuvayi gilmour13

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Bir film manyağı olarak siteni sık kullanılanlar listeme ekledim. Umarım güncel filmleri sayende izleyebiliriz.
Kolaylıklar diliyorum sana.
gilmour13

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al