wmaraci reklam
lidertakipci

Macbook PRO

9 Mesajlar 1.055 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Win Win WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Tüm bilgisayarlarımı resetlemeye ve yeniden açmaya üşenmekle beraber hali hazırda dursun diye 7 / 24 acık bırakıyorum normal pc lerde bir sıkıntı yaşanmadı macbook 'larda bu durumu denediğimde sıkıntı yaşandı 1 ay acık kaldıktan sonra macbook pert oldu (ram ve hdd) acılmıyor artık tamir ettirip yigene hediye ettim eski bir modeldi biraz.

Şimdi arkadaşlar günümüze uygun temiz uzun süreli calıstıgında sorun yaşatmayacak biliyorum bunlar desktop ürünü uzun süreye dayanmaz ancak illaki kullanan vardır benım gibi Bütce max : 15,000 TL abartı birşey sölemeyin bu nedenle bütcem bellidir.

Macbook PRO 'serilerinden kullanmış olan bilgi sahibi olan sağlam dayanıklı ateşi hiç sönmeyen benim zulmüme dayanacak bir pc aramaktayım kesinlikle sıkıntı cıkarmaması lazım

Ortalama kullandıgım pcleri 2-3 ayda bir restart ediyorum DELL pc lerde hiç sıkıntı cıkmadı macbook 'da neden böyle sorunlar oluyor bilmiyorum sogutucusu v.s herşeyini bulundurdum önerilere ihtiyacım var.

Teşekkürler.

wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Böyle bir alet istiyorsan kesinlikle DELL'den başka bir cihaza bakmanı tavsiye etmiyorum benimde de İnspiron N5010 cihazım vardı yazım tamamen açık kaldı alalı 5 yıl oldu hala ilk günkü performansında. DELL kullanmış ve kullandığınız biri olarak başka marka tavsiye etmem bu yüzden.
turansonkaya

kişi bu mesajı beğendi.

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Dostum bende 2014 early var, gayet güzel 1 gram yavaşlamadı. Geçen sene aldım 1 yıl oldu alalı. Fakat şimdi senin maksimum bütçen nedir? Yani şuan 10 bin tl ye kadar var apple sitesinde ama benimkini şuan 3-4 bine alabilirsin sanıyorum.

• Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Dostum bende 2014 early var, gayet güzel 1 gram yavaşlamadı. Geçen sene aldım 1 yıl oldu alalı. Fakat şimdi senin maksimum bütçen nedir? Yani şuan 10 bin tl ye kadar var apple sitesinde ama benimkini şuan 3-4 bine alabilirsin sanıyorum.

Bütcem 15,000 TL

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Böyle bir alet istiyorsan kesinlikle DELL'den başka bir cihaza bakmanı tavsiye etmiyorum benimde de İnspiron N5010 cihazım vardı yazım tamamen açık kaldı alalı 5 yıl oldu hala ilk günkü performansında. DELL kullanmış ve kullandığınız biri olarak başka marka tavsiye etmem bu yüzden.

Şuanda tamamen DELL kullanıyorum zaten Windows & Ubuntu olarak 5 Adet DELL 'bulunuyor.

Ancak bunlar yeterli değil kullanım olarak bazı projelerde Macbook 'gerekli.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam abartı istemiyorum demişsiniz bütçeye 15bin tl demişsiniz :D 1500 tl diyecektiniz galiba?

ozergul.net/com

• Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)

cudjex adlı üyeden alıntı

Hocam abartı istemiyorum demişsiniz bütçeye 15bin tl demişsiniz :D 1500 tl diyecektiniz galiba?

Hayır hocam 15,000 TL

1500 TL ye macbook yok zaten.
ben sistem olarak temiz olsun istiyorum sogutucusu iklimlendirmesi yedek olarak kullanabileceğim bileşenleri içersinde bu şekilde kullanan insanların fikirlerine ihtiyacım var yoksa 10,000 TL ye macbook halledilir ancak yedek bilesenler olsun bunu ayakta tutacak yapılanma olsun nasıl olmalı oraya bakmak lazım durumu anlattım zaten.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
DELL XPS serisi kullanıyorum. Değil 1 ay, 5 ay bile aralıksız kapatmadığım oluyor. Sürekli olarak açık duruyor masamda. Birde SSD taktım güzelce, kapatsam dahi tekrar açılması 8-10 saniye sürüyor.

Dışarıda kullanmak için kampanyalı olarak 750 TL'ye almıştım Msi onu kullanıyorum genelde.

saygilihosting saygilihosting Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 61 / 36
  • Ticaret 12, (%100)
Macbook pro retina ssd kullanıyorum gayet iyi hocam. Ama bir pc'ye ssd takarsanız yine 4x-5x fark görebilirsiniz.

Bydogu Bydogu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 23 / 140
  • Ticaret 4, (%100)
MSI , Dell Bunlardan vazgeçme pc toplamak istersende yardımcı oluruz Hocam :)

(En güçlü Sorunsuz Marka Bunlar ...)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al