lostyazilim

Aldığım ticaret puanı gözükmüyor?

4 Mesajlar 791 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

seyitshn seyitshn < Seyit ŞAHİN > Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)
Merhaba, bir kullanıcıdan ticaret puanı aldım fakat profilimde gözükmüyor bu.İşin tuhaf yanı her ticaret puanında onay mesajı alıyorduk karşıdan bildirim kullandığına dair mesaj geldi ama onay kutucuğu açılmadı sebebi nedir?

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Yanlis yerden vermis ustad profilene girip vermesi lazim senin verdigin ticarete cevap yazarak ticaret puani verilmez .

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Ticaret puanı kural ve kullanımı burada https://wmaraci.com/forum/wm-araci/ticaret-puani-nedir-nasil-kullanilir-77568.html Ancak Sanırım her kullanıcı 1 kes oylama yapıyor sanırım şu an bende aynı kişi ile 1den fazla hatta 3 defa ticaret yapmışlığım var ancak ticaret puanında gözükmüyor Toplam olumlu geribildirim Alanında görünüyor şu an Ticaret Puanım
Ticaret:
Ticaret Yüzdesi: 13
100,0%

Buda
Toplam olumlu geribildirim: 15

Sanırım Aynı Kişi 1den Fazla Ticaret Bildirimi yapsada Ticaret puanı olarak yansımıyor.
Kotil seyitshn

Ek Olarak: Şu an Yapmış olduğumuz bir işlem için Ticaret puanı vereyim dedim bu şekilde bir msj aldım
Aynı kişiye 24 saatte bir ticaret puanı verebilirsiniz. Bu kişiye bir daha ticaret puanı verebilmek için "26 Kasım 2015 00:41" tarihine kadar beklemelisiniz.
Ticaret Puanı kullanımı:

Ticaret Puanı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ek Olarak:

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Alakasi yok hocam Dijiseo ya bakin kac tic puani verdim hepside yansidi .

Ek Olarak:

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Ticaret puanı kural ve kullanımı burada https://wmaraci.com/forum/wm-araci/ticaret-puani-nedir-nasil-kullanilir-77568.html Ancak Sanırım her kullanıcı 1 kes oylama yapıyor sanırım şu an bende aynı kişi ile 1den fazla hatta 3 defa ticaret yapmışlığım var ancak ticaret puanında gözükmüyor Toplam olumlu geribildirim Alanında görünüyor şu an Ticaret Puanım
Ticaret:
Ticaret Yüzdesi: 13
100,0%

Buda
Toplam olumlu geribildirim: 15

Sanırım Aynı Kişi 1den Fazla Ticaret Bildirimi yapsada Ticaret puanı olarak yansımıyor.
Kotil seyitshn

Ek Olarak: Şu an Yapmış olduğumuz bir işlem için Ticaret puanı vereyim dedim bu şekilde bir msj aldım
Aynı kişiye 24 saatte bir ticaret puanı verebilirsiniz. Bu kişiye bir daha ticaret puanı verebilmek için "26 Kasım 2015 00:41" tarihine kadar beklemelisiniz.
Ticaret Puanı kullanımı:

Ticaret Puanı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ek Olarak:

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al