freelance iş ilanları

Windows Phone Uygulamanızı Sitemde Ücretsiz Yayınlayabilirim

3 Mesajlar 852 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Mağazada bulunan windows phone uygulamanızın tanıtım yazısıyla beraber yollarsanız www.windowsphoneindir .com da yayınlayabilirim güzel bir uygulamaysa 248 beğeni sayfası var orada yayınlayabilirim

wmaraci
reklam

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Windows Phone adına böyle bir çalışmaya imza attığınız için teşekkür ederim, umarım devam ettirirsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim :)

no time for caution

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Decimas desteğiniz için çok teşekkür ederim amacım windows phone kullanıcıları için aradığı uygulamaları bulabileceği platform oluşturmak bildiğiniz üzere mağazada bir çok fırsatçılar tarafından oluşturulmuş sahte uygulamalar var sitenin uygulama bölümünde yararlı uygulamaları yayınlayıp kullanıcıların ihtiyacı olan uygulamaları bulamama sorunu çözmek. örnek olarak yarın En iyi youtube istemcilerini yayınlamayı düşünüyorum resmi uygulama olmasa bile my tube gibi resmi uygulamayı katlayan uygulamalar mevcut özellikle my tubenin sadece sesi oynatma arka planda çalma ve video/ses indirebilme özelliğini seviyorum ve panorama arayüzünü çok iyi kullanmış . Clash of clans yok diyenler içinde şu yazıyı yayınlamıştım http://windowsphoneindir.com/windows-phone-icin-clash-of-clans-alternatifleri/
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al