wmaraci reklam
lidertakipci

Yandex Boykot

36 Mesajlar 6.039 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
İlginç kafalar...

Amerika kafamıza çuval geçirdiğinde Google'ı boykot ettik mi ? :) Yahu bırakın şu ergen ergen düşünceleri. AKtroller her yerde...
Timur

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
reklam

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
vk.com'u da boykot edersek milletin izleyeceği p*rno kalmaz bu sefer de bizi severler...

bkz: süleyman demirel

yani SAÇMA gibime geldi.
TheLacivert

kişi bu mesajı beğendi.

smuldur smuldur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** M**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 268 / 89
  • Ticaret 17, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

Hocam bu nasıl bir saçmalık google Türkiyeye sokak görünümünü daha yeni getirdi yandexte çok önceden vardı yandexe yatsı namazı yazın diyanetten çektiği sonuca göre arama sonuçlarında namaz saatini gösteriyor (Hristiyan bir ülke merkezli arama motorunun bunu düşünmesi önemli bir ayrıntıdır) mesela Yandexin Türkiyeye verdiği değeri göremeyecek kadar dar kafalı olmayalım lütfen adamlar Türkiyede bir futbol takımına sponsor oldu bu derece önemli bir ülke olarak görüyor google uzun süre google playde Türk geliştiricilere ücretli oyun satışı yaptırmadı Yandex servislerinde dil önceliğinde Rusça-İngilizce-Türkçe şeklinde gidiyor

Bunların hepsi kara kaşımız kara gözümüz için değil. Tüm hizmetler Türkiye'den pazar payı alabilmek için. Para kazanabilmek için başka bir amacı yok.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Resmen devrim yapmışsınız arkadaşlar tebrik ederim, Rusya kulislerinde adınız dönmeye başlamış. Bu hareketin sorumlusu olarak sizi görüyorlar, "YandeX batarsa, bu sonumuz olur" demiş Stoya diye bir senatör. Hatta size saray tarafından madalyalar hazırlanıyormuş.

wmaraci
wmaraci

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Yandexi kullanmıyorum ve kullanmam. Google vaz geçilmezim. Aslında Google'ı da kullanmamak lazım sonuçta amerikan malı. Adam gibi Türkler yapsa Türk arama motorunu direk ana sayfam yaparım.

Yandexi boykot edene aktrol demek ayrı bir kafa :))
suncreative

kişi bu mesajı beğendi.

suncreative suncreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 20 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
evet arkadaşlar bunu ben demedim bakınız haberlere http://www.takvim.com.tr/spor/2015/11/27/taraftardan-rus-sirketi-yandexe-sok

Ek Olarak: Bizim içimizdeki ruslar bitmezzz

Ek Olarak:

Yıldırım adlı üyeden alıntı

Yandexi kullanmıyorum ve kullanmam. Google vaz geçilmezim. Aslında Google'ı da kullanmamak lazım sonuçta amerikan malı. Adam gibi Türkler yapsa Türk arama motorunu direk ana sayfam yaparım.

Yandexi boykot edene aktrol demek ayrı bir kafa :))

Katılıyorum kardeşim

Ek Olarak:

TheLacivert adlı üyeden alıntı

Resmen devrim yapmışsınız arkadaşlar tebrik ederim, Rusya kulislerinde adınız dönmeye başlamış. Bu hareketin sorumlusu olarak sizi görüyorlar, "YandeX batarsa, bu sonumuz olur" demiş Stoya diye bir senatör. Hatta size saray tarafından madalyalar hazırlanıyormuş.

senin beynini kuşa taksak ters uçar bu yazdıkların hangi kafa

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Doğalgaz ve kömür de rusyadan geliyor. Yandexi boykot edenleri odunla ısınmaya davet ediyorum. Gerçekvatanseverler belli olsun bi :D
Timur Ozzyfb

kişi bu mesajı beğendi.

BlackLabel BlackLabel Seven's Design Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Ne zaman bu kadar geniş oldu bu Türk halkı? Rusya'daki kaç tane Türk şirketi propaganda veyahut taşkınlık yapıyor? Kaç tanesi çıkıp hain Rusya hava sahamiza girdin diyor.? Kaç tane is adamı daha havaalanindan dahi içeri girmeden Rusya Özür dilesin diyor? Biz Türk halkı sağduyulu oluyoruz tamam eyvallah da ya onlar? Kaç tane ticari anlaşma sona erdi? Kaç şirket sahibi , görevlisi, işçisi sınır dışı edildi? Onların suçu neydi? Tüm bunların Türkiye ekonomisine verdiği zarar nedir? Ya böyle bi mantık olabilir mi 2 tane doodle yaptı diye iyilik meleği mi oldu? Türk'ün en yakın müttefiki mi oldu ya ne oldu bana bi anlatın? 3 kuruş para kazandığınız için mi bir Rus şirketini boykot etmiyorsunuz? Kimse çıkıp vatan millet Sakaryadan bahsetmesin. Bu millet hiç olmaya çok yakın. Ekonominiz yerle bir olunca görürüm burdaki Rus sevicileri. Bu yaptığınız hareket karşılıklı bir etkileşim olacak. Ülkeleri devlet başkanları değil para yönetir. Sermaye yönetir. Yandex madem yatırım olarak Türkiyeye öncelik veriyor madem Türkiye onun için önemli bir pazar bunun sonucu rus ekonomisine de yansiyacaktir. 3 kuruş için şöyle zamanlarda hasım sevici rollere girmeyin. Madem onlar Türk ekonomisini etkileyecek adımlar atıyor onları bundan vazgeçirmek için bizler de bir şeyler yapmalıyız. Yapmalıyız ki bu gerginliği başlatan taraf yaptığı hatadan dönsün. Ama ne yazik ki ülke olarak milli bilinç ve ortak hareket aklından çok uzaklaştırıldık. Söylediklerim içinde ağır bir şey olduğunu düşünmüyorum. Şahsına hakaret algılayan varsa şimdiden özür dilerim. :)
suncreative

kişi bu mesajı beğendi.

Samsun Web Tasarım - Logo Tasarım - Sosyal Medya Yönetimi - Video Kurgu ve Montaj

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Ve yeni akit'i referans gösterip aktrollüğü kabul etmemek :) Haydi bakalım. Kolay gelsin size gençler.

Edit: Hayatımda sadece 1 kere yandex e girdim, o da fb yandex i merak ettiğim için :) rus severim ama salatasını.
Timur

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

suncreative suncreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 20 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
https://wmaraci.com/forum/uyeler/43775-ozzyfb güzel kardeşim haberin nerden oldugunun bi önemi var mı şimdi yalan haberde değil ülkesini sevenler belli oldu biz burda neyden bahsediyoruz sen neyden bahsediyorsun.

Ek Olarak: anlaşıldı bizden hiçbişi olmaz biz herşeyi hakediyoruz ve konunun kapanmasını moderatorden rica ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al