lostyazilim

5 Dakikada Adsense Muhabbeti

29 Mesajlar 3.508 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

muradarsln muradarsln Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Aylarca uğraşıp adsense reklamı almak isteyen ve sürekli red cevabı alan arkadaşlar var. Birde belli bi ücret karşılığı 5 dakikada alırım diyen arkadaşlar var. Bu kısa sürede alınan adsense hesabı ne kadar güvenilir acaba ? Hadi aldı hesabı 1 ay idare etti, 1 ay sonra kapanma olasılığı var mı ?
( Merak Edilen Soru : Nasıl Alıyorsunuz 5 Dakikada Arkadaşım :) )

wmaraci
reklam

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Ben normal yollarla kendi hesabımı kendim 5-6 yıl önce almıştım.Eve zarf içerisinde puk kodu geliyor.O puk kodu bile eve 20 günde geldi :) Onu diyen adamın kafasını bende yaşamak isterim :))

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
google'nim bir açığı ile fakat ayrintisini bilmiyorum.

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
çoğu reklamlar sonradan kapanıyo yeni hotmail hesabı aç siten adına sıfırdan kayıt ol kodu ekle reklamlar gözüküyo sonra 2. onay kısmına cevam geliyor 1 gün sonra falan kapanıyo reklamlar
annebebekegitimi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Zamanında veriyordum adsense hizmeti,googlenin ufak bir ayrıntısından faydalanıyorduk öyle acıyorduk kapanma riski derseniz ben vurdumduymaz biri olmadıgım icin bıraktım çünkü ilerde problem olursa basımagrayıcaktı .
Aslında deşifre etsemmi bu yolu napsam :)
Heuristic annebebekegitimi Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Beş dakika da Adsense konusu çok ilgi gördü ama duyarlı arkadaşlarımız mağduriyetlik olmaması adına artık sonuçlandırmak zorunda kaldı.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Kotil adlı üyeden alıntı

Zamanında veriyordum adsense hizmeti,googlenin ufak bir ayrıntısından faydalanıyorduk öyle acıyorduk kapanma riski derseniz ben vurdumduymaz biri olmadıgım icin bıraktım çünkü ilerde problem olursa basımagrayıcaktı .
Aslında deşifre etsemmi bu yolu napsam :)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Beş dakika da Adsense konusu çok ilgi gördü ama duyarlı arkadaşlarımız mağduriyetlik olmaması adına artık sonuçlandırmak zorunda kaldı.

Nasıl bir mağduriyetlik biraz açar mısınız? Daha dün aldım , mesela ay sonunda Adsense hesabı mı gidiyor? Veya diyelim 100 tl birikti bir anda hesap giderse 100 liramda gidiyor mu?

Mağdur olmak açtırmak ıcın verilen ücret adına mı yoksa adsense gelirleri veya sitenin geleceği adına mı?

https://wmaraci.com/forum/ilan-panosu/bugune-ozel-adsense-hesabi-sadece-20-tl-sinirli-sayida-288389.html

Buradna aldım gayet düzgün adsense hesabı gibi, googleın saçma sapan reddetmelerine göre 20 tl çok iyi rakamdı...

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Biz burada şöyle/böyle sorun olur diye bir cümle kurmadık. "ucuz etin yahnisi" misali bir tabir var dikkate alarak mantıklı düşünürseniz konunun içeriğini daha detaylı anlamış olacaksınızdır.

Adsense, hesabı size temin ediliyor ancak ilerleyen zamanlarda bir problem oluştuğu zaman siz kalkıp'da "vay efendim hesap banlandı. Al hesabını ver ödememi" böyle bir şeyin olmadığını ve bu gibi durumlar da mağduriyetlik olur ise hesap temini eden arkadaşın arada sıkıntı yaşamaması adına açıklayıcı bir şekilde bilgi aktardığımı bilmenizi isterim.

Bugün hesap aldınız, yarın hesap kapanacak, ödeme almayacaksınız ve buna benzer bir cümle kurmadım ki öyle bir şey zaten kimse bilip/bilmeden kafasına göre konuşamaz. Açık sözlü olmak iyidir. Bilgi paylaşımı adına aktarılan içerik detayına dayalı bir bilgi sunumudur. Neyin ne olacağını hiç bir kimse bilmez/bilemez ...

seyitshn seyitshn < Seyit ŞAHİN > Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)
Siteniz warez, +18 vs benzeri siteler olmadığı sürece hiçbir sıkıntı yok. (Bildiğimiz google şartları)

En önemli hususlardan birisi site kategorisi.Diğer olay ise, reklamlarda kesinlikle sahte tık olmaması.Mesela ben kendi reklamlarıma tıklıyordum günlük, hesabım 30 gün askıya alındı.Google şartlarına uyduğunuz sürece hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz.Hesabı aldıktan sonra akışına bırakıp kazançlara bakacaksınız :)

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Tüm adsenseciler AYNI YOLDAN yapıyor.

Hesap banlanırsa içindeki olsun herşey gider.

Hocam hesap kapanır falan diye problem yaşamamak acısından adsense işini bıraktım yoksa suan adsenseyi yaparım kapanırsa kapansın banane demesinide bilirdim ama o paradan hayır gelmezdi :)
annebebekegitimi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al