wmaraci reklam
lidertakipci

Güzel Bir Bitcoin Kazanma Sitesi (PTC)

2 Mesajlar 976 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kuvayi kuvayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba forum üyeleri,

Konuyu forumda göremedim, daha önce bu sitenin tanıtımı yapıldıysa konu silinebilir.. Sizlere tanıtacağım site aslında tipik bir PTC sitesi gibi. Ancak bildiğimiz PTC sitelerinden farklı olarak ödemelerini Bitcoin olarak yapmakta. Yine bilinen Bitcoin faucet sitelerinden farklı olarak can sıkıcı captcha aşaması çok daha kolay ve basit. Yine o klasik Bitcoin kazandıran sitelerin aksine bilgisayarınızı kasmayan bir site. Açıkçası siteyi bizzat 1 haftadır kullanıyorum ve gayet memnunum. Günde toplam 4-5 dakikamı alıyor ve akmasa damlar misali ufak ufak Bitcoin biriktiriyorum. Reklamlar 24 saatte bir defa tıklanıyor. Sitede 3 level söz konusu. Zaten 3. günde 3. levele ulaşıyorsunuz ve tıklama başına miktarınız reklam süresine göre de artmakta. Sitenin en güzel yanlarından bir tanesi ise reflerinizin kazançlarından % 150 alıyor olmanız. Örneğin 1 refiniz var, 3. level bir üye 24 saatte 0.00005000 civarı kazanır. Size bunun % 150 fazlasını ödüyorlar. 10 ref. yapmış olduğunuz takdirde yaklaşık günde sadece refLerinizden 15 cent civarı kazanırsınız. Düzenli olarak aldığım ödemelerimi paylaştım resimde.

Dediğim gibi, günlük sadece 3-5 dakikanızı alır. Site şu anda ödemelerini en geç 2 gün içerisinde yapmakta. Ödemeler sadece Bitcoin olarak yapılmakta. Eğer bitcoin adresiniz yoksa, size tavsiye edebileceğim şu sitelerde cüzdan açabilirsiniz kendinize.

*Blockchain
*Xapo
*BTCTürk
*Coinbase

Bence onlarca saçma sapan PTC sitelerinden çok daha kullanışlı bir site. Her iki linki de paylaşıyorum; refli ve refsiz. Kayıt olup denemek için sizin keyfinize kalmış.

Bol kazançlar...

TIKLAMA ALANI

PROFİL BİLGİLERİNİZ

ÖDEMELER

ÖDEME KANITLARI

Refli Kayıt Linki : http://bitter.io/surf?r=31329 :)

Refsiz Kayıt Linki : http://bitter.io/ :mad:

wmaraci
reklam

luiszivo luiszivo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar-Donanım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** V**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ödemeyi nasıl alıyoruz çözemedim

www.bilgisayarservisiflorya.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al