lostyazilim

Google (Search Engine Optimization) Paravan Blog Besleme Hedef Siteleri Tetikleme!

10 Mesajlar 1.491 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Merhabalar,

Değerli arkadaşlar, bir kaç konu hakkında sizlerin de değerli görüşlerini almak için böyle bir konuyu açmak'da faydalı olabileceğini düşündüm. Sizlerin de taktiri ve görüşleri benim için oldukça büyük önem taşımaktadır.

Tamamen kendi departman arkadaşlarımız ile oluşturmuş olduğumuz Paravan Blog olarak tabir edilen Pagerank değerleri yüksek olan sitelerden birer kullanıcı adı ile ikişer e-mail adresi ve toplam'da 2'şer adet paravan bloglar oluşturduk.

Bu paravan bloglar minimum Pagerank 5, maksimum ise Pagerank 9 değerlerine sahip sitelerin sub/domain kısımlarından oluşan paravan url adreslerine dayalıdır. Bu oluşturmuş olduğumuz paravan bloglar toplam'da 30 tane paravan adresinden ve her birisi farklı IP adresine sahip, Farklı lokasyon yapıların da ve her birisinin içeriği farklı içerikler'den oluşan tamamen birbirinden farklı kullanıcılar ve içeriklerden oluşan sitelerdir.

Bu siteler üzerinde günlük personel ekibimiz tarafınca minimum 10 adet içerik paylaşılmakta olup paravan bloglar yeni olmamak ile beraber 2012/2013 ve 2014 dahil olmak üzere 2015 tarihlerine ait kayıt edilerek aktifleştirilmiş sitelerdir.

Günlük, güncel tutulmakta olan (Haber, Magazin, Teknoloji, Eğitim, Spor, vb) gibi içeriklere sahiptir. Bu siteler üzerinden amacımız, çok farklı sizlerin de görüşlerini bu yüzden almak istediğimiz için böyle bir konuyu açma zahmetinde bulunduğumuzu bilmenizi, ve O değerli görüşlerinizi bizlerden esirgemeyeceğinizi düşünüyoruz.

Öncelikle; başlangıç olarak bilmeyen arkadaşlarımızın bilgi sahibi olması amacı ile Paravan Blog Nedir? şeklinde açılışı yapalım ve diğer detaylara konu devam ettikçe değineceğiz.

Web sitelerin daha üst sıralara çıkması için belirli kriterlere sahip olması gerekir. Sağlıklı yollar her zaman web site sahiplerini mutlu eder. Uzun süreli internet hayatına sahip olan kişilerin bildiği gibi, kısa süreli işler itibar ve marka olmanız konusunda pekte fayda sağlayamıyor. İşinizde gerçekten iyi yerlere, köklü ve sağlam adımlarla gelebilmişseniz, zaten insanlar sizi takip etmeye başlıyorlar ve gün geçtikçe biraz daha tanınmaya başlıyorsunuz.

İşte bu adımlarda ise sitenizin gelişmesi gerektiğini biliyoruz. Ziyaretçilerimizi arama motorları üzerinden alıyorsak, onlara sağlıklı ve en üst seviyede içeriğimizi (düzgün ve anlaşılabilir) olarak sunmamız gerekmektedir. Bir kelimede yükselmek istiyorsak, anlaşılabilir içeriklerle bunu sağlamak mümkündür. Ama bu tek başına yeterli değildir.

Backlink denilen referans linkler bizim yükselmemizi sağlar. Bugün dahi, hacklink ve 10.000 adet paketler halinde satılan backlinkler ile elde edilebilecek sıralamalar mevcut. Ama uzun vade olarak düşündüğümüzde, hiçbirisi kalıcı değil.

Bu oluşturmuş olduğumuz ve her gün güncel olarak ilgilenmiş olduğumuz paravan bloglar sayesinde ögrenci, maddi durumu el vermeyen ancak proje aşamasında yeni bir başlangıç yapacak olan değerli arkadaşlarımıza olanak sağlayarak yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

Diğer bir husus ise, paravan bloglar sayesinde sizlerin de birer adet özgün tanıtım yazılarının yer alacağı bir kategoride yayınlayacağını unutmayın. Tanıtım yazıları tamamen güncel olacak hiç bir şekilde alıntı/copy kabul edilmeyecektir. Bu tanıtım yazıları içerisinden en fazla 3 adet link çıkışı sağlanacaktır.

Amacımız, bu oluşturmuş olduğumuz paravan bloglar ile 3 yılı devirdiğimiz gibi nice 3 yıllar daha devirerek sizlerin de web sitelerine etkili çözümler üreterek bir üst mesajımızda ifade ettiğimiz gibi maddi durum problemi yaşayan arkadaşlarımızı öncelikle düşünerek ve birhasla ki (Yeni nesil gençlik) için oluşturulan ve Türk milleti adına faydalı olabilecek ve hiç bir şekilde Müstehcen içerik ve buna benzer yasal tedbir uygulanacak web sitelerine aktiflik gösterilmeyerek, iş birliği yapılmayacaktır.

Önümüzdeki hafta bu projemiz ile ilgili olarak yeni bir konu açarak kullanım koşulları, katılım ve buna benzer diğer detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu proje konusunda bana yardımlarını esirgemeyen değerli arkadaşlarıma buradan seslenerek teşekkürlerimi ve O değerli vakitlerini ayırarak faydalı projelerde hep beraber olduğumuz için kendilerine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.

• Sevda

• Atakan

• Aras

Konu ile alakalı olarak değerli vakitlerinizi ayırarak önemli görüşlerinizi ve bizlerin de sizlere faydalı projeler ile nasıl bir yol izlenilmesi konusundaki katkılarınızı esirgemeden görüşlerinizi ileterek bizleri onure eden etmeyen bütün arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
WPAraci ebagcuvan uysal027

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ilkaya ilkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** İ**
  • Mesajlar 438
  • Beğeniler 7 / 30
  • Ticaret 5, (%100)
tam aradığım türden bir paylaşım takipdeyim önümüzdeki süreçte haber verirseniz sevinirim
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

kralSheLL kralSheLL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek mobilya dekorasyon
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** V**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Emeginize Saglık

Başarılarınızın Devamını diliyorum
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş. Paravan bloglar için özgün içerik oluşturmak ve takibini yapmak çok zor ve sıkıcı olabiliyor. Bazen domainlerini unuttuğum bile oluyor ^^. Bu sebepten dolayı iyi bir iş çıkarmak istiyorsanız ekip işi şart.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)
Güzel bir düşünce arkadaşım umarım başarılı olursunuz.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
gerçekten emeğinize sağlık, mesajım bulunsun boş bir vaktimde bunu sonuna kadar okuyacağım.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

ZirveSEO ZirveSEO Kurumsal SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Technical Algorithm Engineer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 104 / 28
  • Ticaret 51, (%100)
Emeğine sağlık oldukça aydınlatıcı teşekkürlerimi sunarım.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

emrensl emrensl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 16 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
Çok güzel yazı elinize sağlık ...
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
çok güzel bir paylasım olmus hocam basarılarınızın devamını dilerim saygılarımla
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu

albatroslar albatroslar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 42, (%100)
Bilgilendirici bir paylaşım devamını bekliyoruz üstadım bu tarz içeriklerin. Benim gibi amatörlerin öğreneceği çok şey var. Eline sağlık.
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al