wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Eşleştirilen içerik reklam modeli Berbat

3 Mesajlar 909 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

looserJack looserJack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 34 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Evet adsensede halen beta olarak kullanıma sunulan eşleştirilen içerik yani bildiğiniz WP sitelerdeki benzer yazılar şeklindeki reklam modelini sağlık sitelerimin birinde deneme amaçlı 3 gündür kullanıyorum, tıklama almasına rağmen gelir tamamen sıfır görünmekte. Reklam yerleşimi masa üstünde idare etsede mobil arayüzü tamamen kullanışsız ve berbat. Bu konuda deneyimi olanlardan fikir bekleriz.

wmaraci
reklam

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
Eşleştirilen içerik reklamlarının amacı ziyaretçiyi sitede tutmak, istediğin kadar tıkla ödeme almıyor. Ayrıca reklam sınırına da etki etmiyor.
looserJack

kişi bu mesajı beğendi.

https://populertarim.com

looserJack looserJack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 34 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Evet malesef ilk defa birkaç işini bilen arkadaşa güvenip araştırmadan ekledim, şuan adsenseden tamamiyle araştırdığımda site içi trafik vs vs etkilerinden bahsettiğini gördüm. Buda nazar boncuğu olsun. İyiki tüm sitelere eklememişiz, tatlı tarifi sayfasında düzenli sevişme makalesini gösteriyor zaten başarısız. Konu hepten kilitlenmeli hatta gömülmeli.

Ek Olarak: Hatta şöyle daha net açıklayalım, evet eşleştirilen içerikten gelir şuan geldi, bu sadece eklenti değil, lakin benzer yazılara iki tanede kendisi reklam ekliyor ve karıştırıyor, 'TO' baktığımda bugün için 870 demesi ilgimi çekti, ısı testinde orjinal benzer yazılarım bile bu kadar yoğun değil. Sanırım faydalı biraz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al