wmaraci reklam
lidertakipci

Web sitesi için gerekli Google+ Hesapları?

7 Mesajlar 1.199 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yalcnuygur yalcnuygur Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)
Merhaba değerli forum üyeleri, geçenlerde bir arkadaşım diyordu sitenin yazılarını 1 google plus hesabında paylaşmakla olmaz daha fazla açıp paylaşmalısın.

-Benim sorumda bu yönde arkadaşlar bir web sitesi için en az kaç tane google+ hesabı açmak gerekiyor?
-Diğer web sitelerimde ki paylaşımlarımı da bu hesaplarda paylaşsam sorun olur mu? Yoksa diğer sitelere ayrı bir google plus hesabı almak zorunda mıyım?

wmaraci
reklam

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
kim diyo? 2 tane 3 tane hesap açınca ne değişiyomuş :D ?

joduska joduska Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 3D CG Artist
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 76 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

madalyon adlı üyeden alıntı

kim diyo? 2 tane 3 tane hesap açınca ne değişiyomuş :D ?

elinde 500 tane google+ hesabı olduğunu ve bir bot olduğunu farz ediyorum, bu 500 hesapla orjinal hesabında paylaştığın yazıyı +larsan gerisini söylemeye dilim varmıyor :D ne demek ne oluyor :D kendim deniyorum, her boş vaktimde yakaladığımın telefon numarasını alıp hesap açıyorum şuanda çoğu anahtar kelimemde ilk sıradayım

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
ilk olarak hadi diyelim açtık 2-3 hesap hadi 10 hesap olsun güncel paylaşımlarımızıda yapalım sitemize az çok hit gelmeyede başlasın. Peki ilerisi nasıl olacak hesapların ıp numaraları aynı olduktan sonra gelen hit organik olsada pek bir yararı olmayacağını söyleyebilirim size içeriğinizi girin emeğinizin karşılığı er yada geç alacaksınız buna emin olabilirsiniz. 2-3 hesap açınca değişecek şey ne ki cidden merak ettim doğrusu...

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM
wmaraci
wmaraci

yalcnuygur yalcnuygur Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)
Bence joduska arkadaşımız aklı ne kadar fazla hesap o kadar iyi diye düşünüyorum. SuatGülten arkadaşımızda bir bakıma aklı hesaplar aynı ip adresleri olduğu sürece ne diye yararı olacak ki?

Allah aşkına şu konuya bir yardımcı olun ona göre davranalım :)

joduska joduska Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 3D CG Artist
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 76 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

yalcnuygur adlı üyeden alıntı

Bence joduska arkadaşımız aklı ne kadar fazla hesap o kadar iyi diye düşünüyorum. SuatGülten arkadaşımızda bir bakıma aklı hesaplar aynı ip adresleri olduğu sürece ne diye yararı olacak ki?

Allah aşkına şu konuya bir yardımcı olun ona göre davranalım :)

bizi birleştir sen hocam. Varsa gücün aç 400 hesap, kendini sıka sıka farkli iplerden de paylaştığını upla. Tabiki bu çok uzun bi işlem olucak. Ama karşılıksız kalma ihtimali yok. Sosyal imlemeye falan benzemez pek. Google+ bu, farkı koyar ortaya.
yalcnuygur

kişi bu mesajı beğendi.

rembrand rembrand WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşlar, sitenin konusu ile ilgili bilgilerle donatılmış, güven veren (gerçek bilgiler girilmiş) Google + hesabını, meta author etiketi ile sitemizin kodlarında belirtmenin sitenin otoritesi konusunda faydalı olacağını yazanlar var.

Yani, ben webmasterim, şu şu tecrübem var deyip bu alanda paylaşımlar yaptığın google plus hesabını, web/blog/seo v.b. konulu sitende author olarak belirtirsem, Google da bak bu adam bu işte bilgi sahibi/uzman ve sitesinde ve google+ sayfasında uzmanlığını paylaşıyor diye bir doğru bağlantıyı kolayca kurabilir diye düşünebiliriz. Bu mantıkla uzmanının yazdığı içeriğin daha değerli olması ve üst sıralara çıkması kolaylaşabilecektir.

Bence kişisel google + hesabınız ve birden çok siteniz varsa; her siteniz için birer (açıklamaları özenle yazılmış, profil resimleri konu ile alakalı / özgün) hesap mantıklı ve iyi niyetli bir işlem olacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al