wmaraci reklam

WordPress vs WİX

3 Mesajlar 769 Okunma
wmaraci reklam

oguzhansuer oguzhansuer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba

Size bir kaç sorum olacak WP ve WİX ile ilgili olarak.

Kendim Profesyonel Fotoğrafçıyım genel portfolyomu Format üzerinde tutuyordum düğün işlerimi de www.oguzhansuer.com bu adreste sergiliyordum.

Ancak şimdi normalde kişisel sitem olan oguzhansuer.com bu adrese hepsini taşımak istiyorum. Hatta WP'ile giriş yaptım ancak pek anlamadığım da bir konu...

Neyse WİX pratik olduğu için geri dönebilirim sanki öyle geliyor bana.

Size sormak istediğim SEO anlamında WP'nin daha iyi olduğunu söyledi bir arkadaş aynı sürede WP olan sitenin daha iyi sonuç vereceğini falan iddia etti.

Sizin görüşlerini nelerdir güncel fotoğraf paylaşımı için çok sade bir yapıya ihtiyacım var hangisinde kalayım?

wmaraci
reklam

cglrbkyrk cglrbkyrk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 17 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
wix ücretli hocam wp ücretsiz wp seo açısındanda iyi. wix kullanıyorum linkleri arapça gibi :D iletişime tıklıyorum arapça gibi link çıkıyor

oguzhansuer oguzhansuer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam haklısın ama WP hiç bilmiyorum ufak şeyleri bile değiştiremiyorum ve uzun sürüyor...

WİX yıllık 200 liraya geliyor bana ki ben yalnızca format'a 240 lira falan veriyordum 30 lira alan adı.
Yani toplamda yıllık 500 lira olan masrafım %50'den fazla düşecek :D

SEO konusunda aslında sıkıntım yok. Yani örnek olarak Koç Müzesi ile yaptığım çekimi koydum. Blog yazdım. İlk sayfada çıkıyorum şu an "Koç Müzesi Düğün Fotoğrafı" olarak yazdığımda. Yani Direkt "Düğün Fotoğrafçısı" olarak arattığımda çıkmıyorum ama zaten bana da böyle özel kelimeler lazım. Öne çıkabilmem için bazı konularda.
Hatta geçen gün birisi aradı fiyat vs istedi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al