freelance iş ilanları

NBA Türkiye Projesi

5 Mesajlar 879 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zaman önce açtığım bir NBA portalı projem var. Son derece kaliteli bir domainimiz var, yaklaşık 10 yıldır nba tahminleri ve maç analizleri yapıyorum gerek amatör gerekse profesyonel olarak aynı süre zarfında da danışmanlık yaptım.

Sitede NBA,WNBA ve NCAA liglerine yer vereceğiz. NBA'i takip eden özellikle öğrenci olup günde 1 haberi özgün veya yeniden yazım şeklinde girebilecek bir arkadaşımıza ihtiyacım var.

Sitemiz: www.nbaturkiye.net

Hedef:
-Türkiye'nin en çok takip edilen NBA portalı olmak.

Yatırım Süreci:
-Bu sezon sonuna kadar editör maaşı ve sosyal medya reklamları
-Önümüzdeki yıl kaliteli tanıtım yazıları ve maçkolik gibi ortamlara banner reklamları

Bu doğrultuda bana olan önerilerinizi iletirseniz sevinirim.

EDİTÖR:
- ilk sezon sonuna kadar günlük olarak yalnızca bir önceki gecenin haberini yazacak veya başka bir sitedeki haberi yeniden yazacak.
- Kelime sınırlaması olmamakla birlikte günlük haber ortalama 200 kelime civarında çıkıyor. İsterse taslak olarak kaydedebilir, gereken düzenlemeleri ben de yapabilirim.
- Kesinlikle NBA konusunda bilgili ve "ilgili" olmalı.
- Gelelim maaş konusuna; ilk yıl kazancımız olmayacağı için ve iş yükü çok ağır olmadığı için aylık 100 TL vereceğiz ki her gün yazılması güç olmayan 200 kelime için piyasaya göre oldukça güzel rakamdır. Dediğim gibi ilgili, birlikte bir yere gelebileceğimiz, kendine inanan, öğrenmeye açık bir arkadaşımıza hem birşeyler katmak hem de hayatına maddi olarak da imkan sağlamak istiyorum.
- Editör maaşımızı da ayın 1inden 1ine ödeyeceğim. Bu konuda herhangibir aksilik olmaması noktasında haftasonuna denk gelmesi durumunda takip eden ilk iş günü maaşı yatırılacak.

Proje noktasında tema, içerik bölümleri, editör sorumluluk ve maaşı dahil olmak üzere tüm eleştiri ve yorumlara açığım, çekinmeden katılabilirsiniz.

wmaraci
reklam

KenanKesmez KenanKesmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek TürkiyeYabanHayatıAraştırmacıs
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 766
  • Beğeniler 549 / 139
  • Ticaret 79, (%100)
Başarılar
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.youtube.com/kenankesmezcom

• Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Teşekkür ederim.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bu iş için bence; önce bir facebook sayfası açıp ordan yürüyün videolar, özetler, best of 10 tarzı videolar ile bir kitle oluşturduktan sonra web sitesine aktarın.
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Facebook sayfamız var yaklaşık 1 yıldır takip eden kitle devam ediyor ancak henüz dediğiniz reklmlara başlayamadığımız için yeterli kitle yok.

Ayrıca düşünce ve öneriniz için teşekkür ederim. Facebook ve instagram planlarımda var.

Ek Olarak: Bir arkadaşımızla anlaştık. Yakın zaman sonra sitemizdeki tüm bölümleri aktif hale getireceğiz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al