wmaraci reklam
lidertakipci

Bot İle Facebook Beğeni Kasma Hala Yasak Mı?

8 Mesajlar 1.680 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
Bi ara addmefast gibi sitelerle facebook sayfam için bot beğeni kasıyordum ama günde 200 beğeni geliyorsa 10'a düşüyordu 190'ını facebook siliyordu. sanırım bot olduğunu anlıyordu. Bu işi yapanlarda böyle bi sorun almayan var mı acaba?

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Facebook'da API, kodları artık değişti bu yüzden beğeni işi sıkıntılı yeni bir kodlamaya kadar'da olmayacak gibi görünüyor.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Addmefast bot değil senin benim gibi insanların bir bir sayfa beğenerek puan topladığı ve sonrada o puanla kendi sayfalarını ekledikleri bir sistem. Yani addmefast sadece puan sistemi ile kullanıcılar arasında bağlantı kuruyor bununda bot la alakası yok. Gelen beğenilerin yarısının silinmesinin sebebi üyelerin tüm beğendikleri sayfaları yeniden "beğenmeme"si. Yani bir kişi aynı gün 100-200 sayfa beğenir, ardından ana sayfasında beğenmediği sayfaların paylaşımını görmemek için programla hepsini unlike eder. Şuan sayfa beğendirme dışında neredeyse tüm hileler bulunmakta, ama addmefast yinede en iyisi :)

Akademig Akademig hep aynı şeyler işte.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Grafikerlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 79 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Birileri bu işe el atsa iyi olur diyeceğimde malesef hazırcıyız..

wmaraci
wmaraci

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Merhaba, facebookta bu işlere çok zamanımı verdim facebook fixledi ben yazdım çalıştırdım babamın kalp krizi geçirmesiyle 2 ay kadar bir ara verdim facebook bir sürü api güncellemesi yapmış birkaç kişide var bu yöntemi çalıştıran doğru dürüst gün içinde 3-4 saatim boş olsa ilgileneceğim bu konuyla ama normal durum beğenisi devam onun için bir güncelleme yok sayfa beğeni için var

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

Addmefast bot değil senin benim gibi insanların bir bir sayfa beğenerek puan topladığı ve sonrada o puanla kendi sayfalarını ekledikleri bir sistem. Yani addmefast sadece puan sistemi ile kullanıcılar arasında bağlantı kuruyor bununda bot la alakası yok. Gelen beğenilerin yarısının silinmesinin sebebi üyelerin tüm beğendikleri sayfaları yeniden "beğenmeme"si. Yani bir kişi aynı gün 100-200 sayfa beğenir, ardından ana sayfasında beğenmediği sayfaların paylaşımını görmemek için programla hepsini unlike eder. Şuan sayfa beğendirme dışında neredeyse tüm hileler bulunmakta, ama addmefast yinede en iyisi :)

Hocam daha sitemizi denememişsiniz demekki :)

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Normalde pek iddialı yorumlardan hoşlanmam ancak takiplekazan'dan gerçekten iyi bir sosyal medya kazancım oldu

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

hocam senin benim gibi insanlar beğeniyor ama facebook bir günde 200-300 beğeni alan sayfa oldu mu o beğenileri geri alıyor. aynısı youtube içinde geçerli. denediğimden biliyorum yoksa bir günde 1.5k sayfa kastığım zamanlarda olmuştu o zamanlar silinmiyordu.

ayreten @takiplekazan arkadaşın sitesinden çok fazla takipçi kazanmıştım youtube'dan faceden ama artık kullanamıyorum beğenileri facebook sildiği için emeğim boşa gidiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al