lostyazilim

Worpress kullanıcı adım ve şifrem sürekli değişiyor.

12 Mesajlar 1.418 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Anlıyorum sizi amenna, yanlız ben şunu anlayamadım yani siz benden yardım talebinde bulundunuz bende size yardımcı oldum ve premium bir tema kurarak ayarlarını yaparak reklam yerleşim ve SEO ayarları dahil olmak üzere size teslim ettim.

Bu işlemler sonrasında ise sitenizin şifreleri değişmeye başladı ve bu noktada sanıyorum ki benim yaptığım işlemlere dayalı olarak sizin bilgileriniz sürekli değişmeye başladı doğrumudur?

Bir cümle kurarken bence mantıklı kurmaya özen göstermelisiniz. Günah almak, mebal almak kolaydır. Ancak yapılan insafiyetlik adına bu şekilde bir cümle kurmak hiç ama hiç normal değil tamamen anormaldir.

Benim adımı zikretmenize gerek yok, ben konuyu görüp kendim yazabilecek kadar cesur insanımdır. Ben o şekilde okuyup bu şekilde anlıyorsam burada siz erdemlik göstererek adımı kullanmamış olsanız bile ben bunu üzerime çekebilecek insanımdır.

Bu zamana kadar kimse benim yaptığım şeyler ile alakalı olarak yorum yapmadı. Bana her kim özel mesaj atarak yardım talebinde bulundu ise kimseye HAYIR yanıtı verilmemiştir. Herkese yardımcı olmaya özen göstermişsimdir. Bu bay veya bayan cinsiyet ayrımı olmayacak şekildedir.

Mesaj içerisinde kullandığınız cümle şu şekildedir.

Burada bir arkadaşa şifrelerimi verdim.Tema yükledi ve haber botu ekledi.Bugün siteye girmek istedim. Wordpressin kullanıcı adı ve şifresi değişmiş.Mail adresimede, farklı kullanıcı adları ve mail adresleriyle ilgili bilgi gelmiş.Kurulan temayı ve haber botunu kaldırdım.Başka ne yapmam lazım?Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu söylenilen cümleden ne anlam çıkarılıyorsa bence O şekilde değerlendirmek ve bilindiği gibi yanıt verilmesi gerekir. Ben size yardımcı olmasa idim benim adım düşünülmeyecek ve bana kabahat gibi bir şey yansıtılmayacaktı.

O yüzden insanlara yardımcı olmamak geriye çevirmek gerekiyor. Bir gün birisi sizinle alakalı eğer ki günah alır ise mutlaka beni hatırlayın ;) Bu konuya son yanıtımdır. Allah bilen ve görendir. Karşı da olan kim olursa olsun iyi akşamlar.

wmaraci
reklam

Gulfuren Gulfuren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ben sizi suçlamak adına bunu yazmadım.Ama hala bu şekilde anlamak istiyorsanız diyeceğim bir şey yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al