lostyazilim

ajans açmak...

3 Mesajlar 947 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

arcaglar arcaglar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
sayın arkadaşlar dijital reklam ajansı açmayı düşünüyorum. web sitesi,sosyal medya hizmeti, google reklamları,grafik tasarım vs üzerine hizmet veren bir ajan düşünüyorum. iyi derecede piyasamız var elimizde çok şükür hep bir iş oluyor, dahada arttırma taktikleriniz nelerdir ve ajan için ne kadar bütçe ayrılmalıdır?
teşekkürler.

arcaglar.com
wmaraci
reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Eğer ki profilinizdeki yaşınız doğruysa acele etmeyin. En azından askerliğinizi yapın gelin 1 sene sonrasında düşünün. Şuan çok erken.

İş yapabiliyor olabilirsiniz ama iş resmiyete döküldüğünde herşey değişiyor. Vergiler, ödemeler, giderler, birçok işlem var.

Bütçe kısmına gelince 3-5 bin TL ye de açarsınız, 10-20 bin TL ye de. Ama dediğim gibi sadece ofis tut 2 masa at değil olay. Çok fazla sorumluluk ve yük var.
arcaglar

kişi bu mesajı beğendi.

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
Aynı şeyi bende istiyorum hocam. Ama öncelikle sektörde 4-5 yıl çalışıp hem kendimi geliştirme hemde çevre edinme niyetim var. Çok büyük paralar dönüyor gerçekten bu yaz yaptığım stajda epey astronomik rakamlar gördüm diyebilirim. Ama sürekli iş getirebilmek çok önemli çevrenizin çok fazla olması tanınır olmanız gerçekten önemli.
arcaglar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al