wmaraci reklam
lidertakipci

Google Maps Sıralaması

7 Mesajlar 606 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar mesel Google'ye evden eve nakliyat gibi bir şey yazdığınızda haritalar çıkıyor ilk sırada. BİM yazıncada. Burada sıralama nasıl bir önem taşıyor? Yani ben mesela kuaför yazınca nasıl sıralamada ilk sıraya gelirim?

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Yerel işletme olarak Google Business'e kayıt olmalısınız. Belirtmiş olduğunuz adrese PIN gelecek bu doğrulama kodunu girerek artık yerel işletmede yer alabilirsiniz. Yerel işletme için öncelikle Google Plus oluşturmanız gerekecektir. Başlık için şu şekilde bir yol izleyebilirsiniz.

İlk önce firma ismi, daha sonra hedef kelime;

SEOAKCY, Kuaför, Kuaför Salonu

Kolay gelsin.

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Yerel işletme olarak Google Business'e kayıt olmalısınız. Belirtmiş olduğunuz adrese PIN gelecek bu doğrulama kodunu girerek artık yerel işletmede yer alabilirsiniz. Yerel işletme için öncelikle Google Plus oluşturmanız gerekecektir. Başlık için şu şekilde bir yol izleyebilirsiniz.

İlk önce firma ismi, daha sonra hedef kelime;

Kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim fakat ben varolan bir hesabımı nasıl başka bir hesaba gönderirim. Ayrıca Önrek veriyorum. """"SEOAKCY KUAFÖR, İSTANBUL EN İYİ ERKEK BAYAN ERKEK KUAFÖRÜ """ bu biraz uzun olmuyor mu sıralamayı etkilemez mi?

• Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Rica ederim, hayır niçin etkilesin ki? 23 tane google plus hesabı var bende her birisi şehirler arası nakliyat, izmir nakliyat, nakliyat firmaları, profesyonel evden eve nakliyat firmaları, şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat şehiriçi nakliyat gibi başlıklar ile içeriği düzenlenmiş ve her birisi ilk 5 içerisinde yer alan yerel işletme sayfalarından oluşmaktadır.

Mevcutlu olan bir hesabınızı başka hesaba göndermeniz söz konusu değildir. Yöneticiler sekmesi üzerinden belirtilen e-mail adresini yönetici olarak ekleyerek, O sayfa içeriğini düzenleyip uzak'dan erişim bağlantısı vererek çözüm üretebilirsiniz. Bu tip hesapların devri yasaktır. Aksi halde hesaplar askıya alınabilir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Bir adrese bir pin gönderebiliyor. Siz nasıl bir işletme için bu kadar çok maps sıralaması aldınız?

• Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hocam, sorduğunuz sorunun yanıtını verdiğimi düşünüyorum. Bu kadar işlevsel olan boyuta girmessek memnun olurum. Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Hocam, sorduğunuz sorunun yanıtını verdiğimi düşünüyorum. Bu kadar işlevsel olan boyuta girmessek memnun olurum. Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

Yok benim öğrenmek istediğim tek şey kelimede yükselmek için maps sıralamasında neler yapabiliriz. Zaten Gmail hesabı açamıyorum telefon no istiyor bir türlü bir şey yapamıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al