lostyazilim

Bugün (22-12-2015) boşa düşecek domainler

15 Mesajlar 2.373 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

saban2510 saban2510 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
aslında benim takip ettiğim domainleri başkalarının bilerek alacağını düşünmüyorum sadece yabancı domain firmaları düşen tüm domainleri hemen alıp satılığa çıkarıyorlar çoğu anlamının ne olduğunu bile bilmiyor. örnek benim eski zamanında yenilemediğim domainlere yabancı firmalar satın almış bana arada mail atıyorlar tekrar almak istermisiniz diye. Bir araştırayım backorder sistemini tşk ederim.

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Dombul'un alan adlarını birebir hergün kendi sitende paylaşmak etik mi sence? Birde sözde kişisel blog açıyorsunuz ama blogda kişisellik dışında herşey var. Bu neyin kafası :)
dombulcom

kişi bu mesajı beğendi.

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
AhmetCakmak34 daha önce sorduklarında dombuldan aldığımı belirtmiştim. Burda bunları ben buluyorum diye ibare göremedim. Dombul'a girip üye oluyosunuz. Ordan takip ediyosunuz. Burada ise ne üyelik var ne bişi. İşinize yaraması için paylaşıyorum. Burda ne gibi bir şey görüyorsun ? Kişisel ve blog yani. Bir çok kategoride paylaşım yapıyorum, ordan burdan toplayıp.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
sospas Yazılarında herhangi bir alıntı veya kaynak vermemen "bu domainleri ben buluyorum" demek değilde nedir? :) Orada uğraşıp hergün ücretsiz bir şekilde düşen binlerce domaini paylaşıyorlar sen ise 2 saniyede kopyala yapıştır yapıyorsun. Sonrada gelmiş haklıymış gibi çıkışıyorsun. Bırak bunları be kardeşim.
dombulcom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
AhmetCakmak34 Dombul'dan domainleri görebilmek için üyelik gerekiyor. Bunun için de davetiye almanız gerekiyor. Ben ise bunları kendi üyeliğimi kullanarak her gün alıp paylaşıyorum. Bunda da bir sakınca görmüyorum. Size göre yanlış olabilir. Burda ne uğraş var ne bişi. Hazır gelip alan adlarını burda görüyosunuz. İnsanlara iyilik de yaranmıyor... Bundan sonra belirtirim dombuldan çaldım diye :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al