wmaraci reklam
lidertakipci

Youtube'da yükselmek için _

7 Mesajlar 3.782 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ahmetbaslik ahmetbaslik Paypal bozulur PM Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 12 / 25
  • Ticaret 19, (%100)
Merhaba arkadaşlar.
Bir youtube kanalı açtım.
Ve seslendirmeli videolar hazırlıyorum.
Her gün 1 adet düzenli video giriyorum.
Kanalımın adı En Yedi

Youtube'da nasıl yükselebilirim. Veyahut nasıl abone sayımı ve izlenme sayımı arttırabilirim.
Aktif takipçi sayımı yükseltmek istiyorum.
Fakat hile hurda istemiyorum.

Şöyle şöyle ilerleyeceksin gibi önerilerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Hile ile ilgili en küçük bir faaliyette bulunursan ilerde karşına kesin çıkar. Öncelikle günceli takip et youtubede gezerken senin dikkatini çeken videoları gözden geçir onlara göre ilgi çekecek videolar hazırla video hazırlamak için video yapmış olma... Zaman! En önemlisi de zaman

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Bence;

Bu tarz kanalların tutması artık çok zor çünkü zaten oldukça fazla böyle kanal var. Üstelik hepsindede aynı konular işleniyor. Yok zeki insanların en belirgin 7 özelliği, yok tarihimizdeki 10 farklı ve ilginç olay felan bunlar bayatladı. Eğer bu tarz videolar hazırlayacaksanda bir farkın olmalı. Fark olmazsa yükselemezsin. Videolarında daha farklı şeyler işleyerek yükselmen daha kolay olur. Ama bu tarz kanallarla yükselmen için en az 2-3 yılı feda etmen gerek. Çoğu ülkemizdeki youtuber'lar işlerini 3-4 senedir yapıyor ve şuan günlük 3-4-5 bin hatta daha fazla kazananlarıda var. İşin özü; farklı şeyler yapıp yükselmek.

ahmetbaslik ahmetbaslik Paypal bozulur PM Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 12 / 25
  • Ticaret 19, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Bence;

Bu tarz kanalların tutması artık çok zor çünkü zaten oldukça fazla böyle kanal var. Üstelik hepsindede aynı konular işleniyor. Yok zeki insanların en belirgin 7 özelliği, yok tarihimizdeki 10 farklı ve ilginç olay felan bunlar bayatladı. Eğer bu tarz videolar hazırlayacaksanda bir farkın olmalı. Fark olmazsa yükselemezsin. Videolarında daha farklı şeyler işleyerek yükselmen daha kolay olur. Ama bu tarz kanallarla yükselmen için en az 2-3 yılı feda etmen gerek. Çoğu ülkemizdeki youtuber'lar işlerini 3-4 senedir yapıyor ve şuan günlük 3-4-5 bin hatta daha fazla kazananlarıda var. İşin özü; farklı şeyler yapıp yükselmek.

Sebilisim adlı üyeden alıntı

Hile ile ilgili en küçük bir faaliyette bulunursan ilerde karşına kesin çıkar. Öncelikle günceli takip et youtubede gezerken senin dikkatini çeken videoları gözden geçir onlara göre ilgi çekecek videolar hazırla video hazırlamak için video yapmış olma... Zaman! En önemlisi de zaman

Fikirleniriz için teşekkür ederim arkadaşlar.

wmaraci
wmaraci

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Hocam bana göre anlatımda bir yerden okuyormuş gibi geliyor. Anlatım şekli daha akıcı bir şekilde olabilir okumak yerine aklından söylüyor gibi yapmalı :)
ahmetbaslik

kişi bu mesajı beğendi.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

rtsa rtsa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ELEKTRONİK
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 20, (%100)
Bence gayet iyi gidiyorsun izlenme sayıları fena değil ilk 4 güne göre ama daha dikkat çekici konular seçmelisin. özellikle cinsellik konuları çok hit alacağını düşünüyorum.

championur22 championur22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 44 / 63
  • Ticaret 20, (%100)
Türkiye fiber saldırı altında başlığını inceleyip hemen paylaşsan izlenme sayısında bir artış olabilir. Bunu gibi anlık olayları takip edip ilk başlarda dikkat çekebilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al