freelance iş ilanları

Hangi kelime uzerine yogunlasmaliyim? (seocular iceri)

4 Mesajlar 935 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

smuggled smuggled Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 13, (%100)
Antalyadogantemizlik.com sitesi icin antalya temizlik, antalya temizlik sirketleri, antalya temizlik firmalari gibi genel etiketlerden hangisine yogunlasmaliyim ve bunu nasil analiz ederim?

Antalya ev temizligi 40.siradaydi(4.sayfa)
Antalya isyeri temizligi 38.sira
Antalya temizlik 122
Antalya temizlik sirketleri 222 idi ama temayi degistirdigim icin sayfa olarak ekledigim icerigi silip, yaziua cevirmem gerekti bu yuzden sanirim, anahtar kelime siralamasinda baya geri dustum hatta genel anahtar kelimelerde antalya temizlik sirketleriz antalya temizlik firmalari gibi kelimelerde ilk 500de bile degil suan

Sizlerden ricsm site henuz bir haftalik oldugu icin temelini yanlis atmak istemiyorum hangi anajyar kelimeye yogunlasmaliyim ve siteye gunde 2 ozgun icerik ekliyorum etiketlerini all in one seo ile giriyorum sitemde ping servisleri ekli, webtools google analytics bagli, sitemap eklentisi yuklu fakat googela gonderemedim nasil yapilacagini bilmiyorum, ve son olarak h1,h2 etiketlerinin mantigini kavradim fakat nasil yerlestirilecegini bilmiyorum.

Eksiklerimde yardimci olabilecek, oneri verebilecek biri cikar mi?

wmaraci
reklam

ademaydogan ademaydogan www.seoajani.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo-Tanıtım Yazısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 110 / 109
  • Ticaret 37, (%97)
Hocam zamanınız varsa cuma günü ücretsiz yardım ederim. Yarın çok yoğun geçecek. Müsait olamıcam.
smuggled

kişi bu mesajı beğendi.

smuggled smuggled Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 13, (%100)
Teşekkürler p.m göndereceğim

New New Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO, SEM, SMO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 3, (%33)
Bir çok kişinin bilmediği ve buna bağlı olarak en büyük yaptığı hatalardan birisi kelime seçimi ve keywords density işlemlerinin yanlış yapılması.

Benim size tavsiyem; Belirlediğiniz kelimelere çok yüklenmemeniz ve google'nin gözüne soka, soka bu kelimeyi yükselt dememeniz olacaktır. Eşit bir şekilde önem arz eden 3,5 kelime gruplarına aynı ağırlığı vererek çalışmanızı ve en önemlisi domain otoritesini genişletmeden belirlenen niche kelimelere geçiş yapmamanızı öneririm.

Bu şekilde çok daha iyi sonuç alacağınızın garantisini veriyorum.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al