wmaraci reklam
lidertakipci

Minimum Ödeme 5 Dolar En Kaliteli Reklam Şirketi Popads Adsense Alamayanlar İçin İdeal

11 Mesajlar 2.535 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

001 001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Otelci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

Merhaba değerli dostlar uzun zamandır farklı sektörlerde internet siteleri açmış bir arkadaşınız olarak hizmetlerinden sonuna kadar memnun olduğum yayıncı ve reklamverenleri buluşturan reklam şirketi popads ı tanıtmak istiyorum. Sitenize ekleyeceğiniz bir kod ile panelinizden yapacağınız ufak bir ayarla hesabınızda biriken parayı otomatik olarak paypal hesabınıza aktarabilirsiniz. Öncelikle bu güne kadar aldığım popads ödeme kanıtlarını burada paylaşmak istiyorum.

[CENTER]Bu benim bu popads panelim ve en son aldığım ödemeleri gösteriyor.

Bu ise paypal panelim popads'ten son gelen paraları gösteriyor.

Popads Sıkça Sorulan Sorular
[/CENTER]

Minimum ödeme tutarı : 5 dolardır panelinizden yapacağınız ufak bir ayarla otomatik olarak hesabınıza geçer.

Ödeme seçenekleri nelerdir ?
: Paypal ve Alertpay ödemesi yaparlar.

Para hesabıma ne zaman geçer ? : Ödeme eşiğine gelen arkadaşların paraları aynı günün akşamı en geç 22:00 'da hesaplarında olur. Bu zamana kadar kullanmışlığım olduğu halde herhangi bir gecikme yaşamadım

1000 gösterime kaç para veriyor ? : ABD ziyaretçilerine 4 dolar Türkiye Ziyaretçilerine 0,75 dolar ödeme vermekte.

Hangi reklam modelini kullanıyor ?
: Pounder reklam modeliyle çalışıyor, ziyaretçiyi sıkmadan arka planda reklamlarını açıyor.

Hangi siteler kullanabilir ?
: Herhangi bir site kısıtlaması yok xyz, film, dizi, legal ve illegal bütün sitelerde kullanılabiliyor.

Blogspot site için reklam şirketi kullanılabiliyor mu ? : Evet blogger ve blogspot siteler için kullanabilirsiniz. Tumblr içinde kullanabilirsiniz.

Popads Üyelik

REFLİ ÜYELİK

REFSİZ ÜYELİK

Popads Kullanımı

Username : Kullanıcı adınız

E-mail : E-posta adresiniz onay maili gönderecekleri için kullandığınız mail adresini yazın.

Account type : Yayıncı ve reklamveren seçme alanı, publisher kısmı seçilecek

Password : Şifre oluşturma

Re-Password : Oluşturduğunuz şifreyi tekrar girin

First name : İsminiz

Last name : Soyisminiz

Phone number : Cep telefonu numaranız

I have read and accepted Terms and Conditions kutuğunu işaretleyerek registere tıklayınız.

2. Adım Siteye Reklam Ekleme

Sol menüde iki kısım mevcut adviser panel ve publisher panel bizi ilgilendiren kısım publisher panel, reklamveren değilseniz adviser kısmı bizi ilgilendirmiyor.

Publiser panel + new website sekmesi açılarak aşağıdaki yönergelere göre sitenizi kaydedin.

Site name : Proje isminiz domain isminizi yazsanız olur.

Site url : http://siteismi.com şeklinde sitenizin adresini yazın

Desciption : Site hakkında kısa bilgi

Keywords : Sitenizle alakalı anahtar kelimeleri sıralayın. Description ve keywordü türkçe yazmanızda sıkıntı olmaz. Bu,şekilde, bir kaç, anahtar kelime yazın.

Categories : Yayın yaptığınız sitenin sektörünü seçin

Allow Campaigns with kısmı sitenizde hangi tür reklamların yayılanmasını istediğiniz kısım, eğer xyz siteniz var ise, ***** content kısmını da işaretleyip alt kısma geçin

Allow advertisements showing as ise popads reklam biçimlerinin isimleri, ziyaretçiyi rahatsız etmemek adına ben sadece popunder kısmını kullandım. İlerleyen zamanda farklı reklam seçeneklerini kullanıp test edebilirsiniz.

Add website butonuna tıklayarak sitemizin onaylanmasını bekliyoruz. Bu süre maksimum 24 saat fakat daha erken onaylanacaktır.

3.Aşama Reklam Yerleştirme Ayarları

Publisher kısmından generate code seçeniğine tıklayarak popadsa eklediğimiz siteyi listede bulup hide advanced options seçeneğinden detaylı reklam ayarlarını seçiyoruz. Buradaki en önemli nokta ise, 24 saatte bir ziyaretçiye kaç popunder reklam gösterileceğidir. Sürekli reklam gösterip ziyaretçiyi kaçırmamak için popunders per visitor kısmını 1 olarak değiştirip ( diğer ayarlar olduğu gibi kalsın ) generate code kısmına tıklanır.

Karşımza gelen kodu wordpress için görünüm>bileşenler>metin kısmını aktif edip içine yapıştırarak kullanabilir. Reklamları sitenizde gösterimine başlayabilirsiniz.

Blogspot siteler içinde sol menüden yerleşim > gadget ekle > html/javascript kısmına eklenir.

Yakında buraya yukarıda anlattığım kayıt olma süreci hakkında video ekleyeceğim, popads hakkında herhangi bir konuda yardım almak isteyen arkadaşlar özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler. Bol kazançlar

Bonimax mareykulBURAK TRomantik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ercnetwork ercnetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek aa
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 34 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgilendirme için teşekkürler.

1000 gösterime kaç para veriyor ? : ABD ziyaretçilerine 4 dolar Türkiye Ziyaretçilerine 0,75 dolar ödeme vermekte.

Kısmı çok koyuyor adama. En azından 2 dolar olsaydı bari.

• Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Otelci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
ercnetwork maalesef dostum bütün reklam şirketlerinde TR ziyaretçiler için ortalama rakam aynı.

gazozman gazozman Merhaba :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci/İnşaat Müh.
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 30 / 13
  • Ticaret 9, (%100)
hocam gösterim üzerine mi veriyor tıklama üzerine mi bu nasıl bir reklamdır pm atar mısınız yayınladığınız sitede o reklamı ben ziyaretçi olarak değerlendirmek istiyorum

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Otelci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
@gazozman ercnetwork

Gösterim başına veriyor ziyaretçi reklamlara tıklamıyor. Otomatik arkada açıyor reklamları.

Dostlar popads demo site bu adreste inceleyebilirsiniz. Adblock kapanıtınız. Site

veysi072 veysi072 Site Trafiği Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)
hocam ben reklam ekledim ama herhangi bir reklam felan açmıyor arkada hiçbirşey olmuyor ?

• Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Otelci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Site nedir ? veysi072

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)
socialkazan.com 001

• Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Otelci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
veysi072 evet gözükmüyor kodu yanlış bi yere koydunuz sanırım, yada başka birşey var.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)
Hocam ilk başka oluyordu aynı yere koydum ama her Social Kazan logosuna tıkladığımda çıkarıyordu sonra kaldırdım onu ilk reklam ayarları bölümünden detaylı anlatıma göre yaptım ayarları ondan sonra çıkmamayı başladı
Hocam şuanda hesapta olan $0.16 bu kadar az olamsı normal mi bunu artırmanın bir yolu yok mu günlük oturum sayım benim 1000 geçiyor 001

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al