wmaraci reklam

Üniversiteli Gençlerden Yerli Sosyal Ağımız : ''Ayneen''

83 Mesajlar 11.220 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

halilzafer halilzafer halilzafer.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Z**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 14, (%100)
Script hazır doğru, fakat böyle bir scripti 10 dolara yazacak biri yok. Script ile temayı karıştırmamak lazım tabi. Kullanılan "scriptin" adı SocialKit. http://codecanyon.net/item/socialkit-social-networking-platform/8493571 Bu arada script sandığınız temayı bir Türk yazmamış elbet. Scripti yazan ise kurumsal bir firma.

İnsanları sürekli eleştirmek yerine onları takdir etmeyi denediniz mi hiç? Oturup alan adı türetmek belki günlerini aldı? Belki bu alan adına tonlarca para döktü? "Hazır" scriptin üzerinden değişiklikler yaptı belki? Sadece arayüz üzerinden mi "HAZIR SCRİPT" damgası vurdunuz? Hemen başladınız eleştirilere? Cidden, biz Türk insanında takdir yeteneği yok, hoşgörü yok. Yanlış anlamayın sitenin sahibi değilim ya da arkadaşı da değilim. Sadece "hazır eleştiri" lerinize sinirlendim...
aeSahin EgoZoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
halilzafer fark eden bişey yokki hocam

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Z**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 14, (%100)
Pekala, ogzhntr arkadaşım. İmza kısmında bulunan ve sana ait olduğunu düşündüğüm sitenin logosu neden "hazır bir logo" ? Sinirlendin değil mi şimdi? Dilersen logoyu nereden temin ettiğini bile söyleyebilirim...

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
halilzafer hazır bilgim olmadığı için hazır kullandım hazır olan kısım latter olan bölümü kelimedunyam olan kısım ise tamamen kendi yapımım. onla bu bir değil sen facebook twitter gibi sitelere rakip olacaksan önce kendi sistemini kuracaksın bu kadar basıt istememe gibi bir durummun yok

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Z**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 14, (%100)
Belki onlar da senin gibiydi? -Hazır- Front-end bilgisi olmadığı için sadece kullanıcı arayüzünü script olarak satın aldılar, back-end tarafı da senin gibi ---tamamen kendi yapımları--- ?

Bence insanları eleştirmeden önce insan, kendine bakmalı ogzhntr :)
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
halilzafer ikiside hazır hocam biri 39 dolar teması 10 dolar kime sorarsanız sorun bana hak verecekler .. :)

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
Tutmaz.
suskun009

kişi bu mesajı beğendi.

zbam zbam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 33 / 18
  • Ticaret 3, (%100)
Böyle projeler için çok geç kaldık, yapılması umut verici ama maalesef taklit olmanın ötesine geçemiyoruz. Üye oldum, biraz incelemedim ama facebook'tan farklı ne ki? Neden kullanayım yani bu sosyal ağı. Sırf yerli olduğu için mi? Bana zor ve mantıksız geliyor. Fark yaratacak bir şeyler yapmak gerektiğini düşünüyorum. En çok kullanılan sosyal ağlara bakarsak; facebook, twitter, instagram vs. vs. hepsinin bir birinden ayrıldığı bir çok nokta var. Hepsi sosyal ağ adı altında tamamen farklı işleme mantığına sahip özgün projeler. Bu farkı yaratamadığımız sürece benim pek umudum yok.

www.zbam.org | Para ve proje batırma üstadı.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Takip edeni takip ederim :p
https://ayneen.com/@atakanates

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
Ben de bu sosyal ağın ekibindeyim. Ders kapsamında kalıcı bir şey yapalım dedik ve sürekli ilgileneceğimiz bir sosyal ağ yapalım dedik. Scripti eleştirenlere katılmıyorum. Bir düşünün, günümüzdeki zaman tüneli olan facebook ilk çıktığı zamandan beridir böyle miydi? yoksa yüzlerce farklı değişikliğe uğrayarak mı bu hale geldi? cevabı çok basit. Her site ilk çıktığında bütünüyle tam hazır değildir, zamanla, kullanıcılarının da yön vermesiyle gelişir ve değişir. Sonuçta biz de öğrenciyiz, keşke ekonomik durumumuz olsa da daha iyisini yapabilsek.. 10 Dolar olduğu için çok basit ve herkesin yapabileceğini düşünen arkadaşlara şöyle söyleyeyim, hosting+domain+tema maksimum 150 TL eder ki böyle bir webmaster forumunda herkes böyle bir site açabilirdi? ama ne yapılıyor, açmıyorsunuz, açmadığınız gibi bence çok saçma ve alakasız yerleriyle eleştiriyorsunuz. Mesela, eklenebilecek ya da sitedeki var olan hatalar üzerinden eleştirilse amenna, fakat sırf laf olsun diye yapılan eleştiri diye nitelendiriyorum ben bunları.

Ayrıca, farklı bir şey yapmak için sürekli çabalıyoruz, fikirleri ortaya atıyoruz, üyelerin görüşlerinin tek tek değerlendiriyoruz. Bir üye ekipten birinin yönetici olduğunu görebiliyor ve istediği gibi mesaj atıyor, sohbet ediyor, sorunlarını belirtebiliyor. Bunun facebook ya da twitter'da yapabilen var mı? Yanlış anlamayın, facebook ve twitterdan daha iyiyiz demiyorum, ama o yolda ilerlemek için, yapılmayanı yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ek Olarak:

halilzafer adlı üyeden alıntı

Script hazır doğru, fakat böyle bir scripti 10 dolara yazacak biri yok. Script ile temayı karıştırmamak lazım tabi. Kullanılan "scriptin" adı SocialKit. http://codecanyon.net/item/socialkit-social-networking-platform/8493571 Bu arada script sandığınız temayı bir Türk yazmamış elbet. Scripti yazan ise kurumsal bir firma.

İnsanları sürekli eleştirmek yerine onları takdir etmeyi denediniz mi hiç? Oturup alan adı türetmek belki günlerini aldı? Belki bu alan adına tonlarca para döktü? "Hazır" scriptin üzerinden değişiklikler yaptı belki? Sadece arayüz üzerinden mi "HAZIR SCRİPT" damgası vurdunuz? Hemen başladınız eleştirilere? Cidden, biz Türk insanında takdir yeteneği yok, hoşgörü yok. Yanlış anlamayın sitenin sahibi değilim ya da arkadaşı da değilim. Sadece "hazır eleştiri" lerinize sinirlendim...

Sorunuza birebir tanık olarak cevap vereyim. Alanadını, cumartesi gününde yaptığımız bir ek derste, tam 1 saat 40 dakikada bulabildik. Onlarca alanadı önerisi içinde en mantıklısı buydu. Ders toplamda 3 saat sürdü. Sitenin temelini o zaman attık, 1 haftada bu noktalara geldi. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al