wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense pişmanlıktır.

17 Mesajlar 1.737 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
birkaç arkadaşın yardımıyla ben de bu ay neredeyse bin tl ye yaklaşıcam. Adsense sahibi olduktan sonra hitiniz de iyiyse gayet iyidir adsense, candır. Lakin durduk yere banlandım konuları açıldıkça insan hep şüpheyle kalkıyor her sabah. Bu yüzden kaygılı bir candır:)

wmaraci
reklam

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
basymgroup kesinlike öyledir hocam Kaygılıcan :) sitelerime içerik gireceğim zaman ilk olarak baktığım alan reklam alanları oluyor reklamların yerinde olduğunu görüyorum içim rahat içeriklerimi giriyorum bazen dışardayken kafelerde sitelerime baktığımda reklamları görmediğim zaman anlık bir yürek hoplaması olur sonra eklentilerin reklamlarını engellediğini gördüğümde derin bir oh çekiyorum :)

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Bende yedi içerik ile aldım

https://www.ozgurblog.net/

emirxlo emirxlo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknolojisi ve Bili
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 5, (%80)
ben 1 ay bekledim sonunda elfdaily.com alan adına ekledim :D

wmaraci
wmaraci

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Ben Özgün bir makale yazarı olarak Adsense'yi çok beğeniyorum. Büyük kazançlarınız olursa siz adsensenin değil onlar sizin peşinizden koşuyor. Bende yakında bir domain regleyip site işine girişmeyi planlıyorum. Doğru zamanı bekliyorum.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Siz kabul edildiğiniz anda milyarlar kazanacağınızı mı sanıyorsunuz? Kabul edildiniz diyelim 2 gün sonra adsense kazandırmıyor diye konu açıcaksınız bahse girerim. Yok günlük 0,30 tl yok 0,60 tl nedense hiç kimse çuvaldızı kendine batırmıyor, adsense suçlu oluyor. Garip...

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Tamam saçmaladığı anlar olmuştur tamamen adaletlidir demiyorum fakat abi Allah için adsense almaya çalışan birçok insanın hayatı boyunca okuyacağı en uzun yazı olabilir ama oturunda şu politikasını bir okuyun yahu !

Ben film sitesin de adsense kullanan da biliyorum ama adam artık bu işin kurdu olmuş yani onun dışında sen 2 e-book satın alarak bu adamlar gibi yapamazsın ki önce herkes gibi legal yoldan dene sonra piyasada piştikçe diğer yollarıda denersin.

Ek Olarak: Tamam saçmaladığı anlar olmuştur tamamen adaletlidir demiyorum fakat abi Allah için adsense almaya çalışan birçok insanın hayatı boyunca okuyacağı en uzun yazı olabilir ama oturunda şu politikasını bir okuyun yahu !

Ben film sitesin de adsense kullanan da biliyorum ama adam artık bu işin kurdu olmuş yani onun dışında sen 2 e-book satın alarak bu adamlar gibi yapamazsın ki önce herkes gibi legal yoldan dene sonra piyasada piştikçe diğer yollarıda denersin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al