Blogger Yeni Sayfa Açma Sorunu

3 Mesajlar 698 Okunma
smmexpress

muster muster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 13 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, Blogger' da yeni sayfa açmaya çalışıyorum eksiksiz bir şekilde sayfa ve içeriğini giriyorum Yayınla tuşuna bastığım da Kaydediliyor deyip öylece kalıyor ve hiç bir işlem yapmıyor Kaydet diyorum yine aynı sonucu veriyor. İkinci blog adresim var onda hiç bir şekil de sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Blogger yardım masasına da yazdım ama ingilizcem pek olmadığı için anlamadılar sorunu. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

wmaraci
reklam

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Sorun büyük ihtimale tema kaynaklıdır benzer sorunu yaşadım temanızın yedeğini indirip yeni tema yükleyerek deneyin.

muster muster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 13 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
KingBlogger 4 - 5 adet tema değiştirdim sonuç yine aynı default tema ile de denedim yine olmuyor ne saçma bir hata anlamış değilim.

Ek Olarak: Sorunu çözdüm arkadaşlar eğer olur da bu sorunla karşılaşırsanız. Yeni bir blog açın sayfalar kısmından bir kaç tane yazı yazarak yayınlayın sonra ayarlar kısmından blog'u dışarı aktar değin sorunlu blog' u açarak aynı yerde blog' u içe aktar deyin sayfalar içe aktarılmış olacak sonrasında yeni sayfa açarken problem yaşamayacaksınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al