lostyazilim

General Mobile Discovery 4 Gb İçin 16 Gb Hafıza Kartı

6 Mesajlar 1.300 Okunma
lstbozum

projeus projeus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 44 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bir çok GM Discovery kullanıcısı gibi ben de hafızadan yana şikayetçiyim sistemde yaklaşık 2 Gb kadar alan var ama 4-5 Mb'lık bir uygulamayı bile indirmiyor. Ben de biraz daha rahatlatmak amacıyla 16 Gb'lık hafıza kartı kullanmayı düşünüyorum ama telefon 16 Gb hafıza kartını destekler mi bilmiyorum. Konu hakkında görüşleriniz nedir ?

İyi forumlar
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Bazen bir fikir binlerce satır koda denktir.
wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Ben 16GB'lik versiyonda 32GB Ultra Micro SD çalıştırıyordum. Ama 4GB için farklı mıdır bilemiyorum. http://www.epey.com/akilli-telefonlar/general-mobile-discovery.html Bu sitede çalıştırabilir yazıyor. Bencede çalıştıırabilirim ama en kötü Telpa'yı arayıp sorabilirsin.
projeus

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam uygulamayı benim teldede hata veriyor o hafıza kartındaki hafızayı değilde ramdeki hafızadan dolayı indirmiyor büyük ihtimal.Çünkü bende sizin gib ilkin hafızadan kaynaklı diye 16 gb sandisk class 10 sd kart aldım ama bişey değişmedi :D ama şu şekilde çözüyorum sorunu 1.yöntem ; ayarlar>uygulamalardan facebookun ve mesengerin verilerini sildiğimde sorunsuz google playden indirme yapıyor.
2.yöntem ise googleden uygulamarın apk sını indirip kurabiliyorum.Bi deneyin isterseniz bunları.

• Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 44 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
melankolia hocam facebook zaten çok yer kaplıyor diye kaldırdım. Ayarlardan uygulama verilerini siliyorum ama yine de değişmiyor. Acaba cyanogenmode ile rom atsam düzeltme imkanım var mı diye düşündüm. 2. yöntemi ben de deniyorum ama güvenli mi değil mi bilmiyorum

wmaraci
wmaraci

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Gm 4g var. İyi, hızlı; ama bazı kolaylaştırıcı işlevler yok. Babam ve birader aldı. Ben 2013 sanırım ekimde samsung s4 mini i 9190 aldım halen aynı hız, aynı sistem. Memnunum; ama 2014 de bilmeden üstüne yatmam sonucu ekran kırıldı ve 1010 tl ye aldığım telefon için 400 tl ekran aldım. Yani pahalı destek çıkmalarından dolayı samsungun hiçbir ürününü almıyorum. Tv aldım geçen sene 124 ekran. Samsung al diyen oldu. Lg aldım. Samsung, vestel hayatımda olmamasını öncelik ediyorum.
projeus

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 44 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada telefonum 2. yılını geçti ve artık garanti kapsamından da çıkmışken bir kaç değişiklik yapmak istiyorum kapağı boyasam nasıl durur diye düşündüm :) Şuan için renk düşüncem #BFFF00

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al